Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zegnajcie


superpit99

Rekomendowane odpowiedzi

Burmistrz Berlina powiedzial kiedys "ich bin schwul und das ist auch gut so"

Pit mowi "jestem Borderem i to jest bardzo dobrze"

 

duzo ludzi wchodzi na takie Forum aby znalesc odpowiedzi i zrozumumiec co sie z nimi dzieje oraz zeby sie przekonac ze nie tylko oni tacy sa jacy sa.

ja na moje pytania znalazlem odpowiedzi zanim sie tu znalazlem, mimo tego ze tego Forum nie szukalem jestem tutaj, po raz pierwszy potrafilem tak duzo napisac czasami moze az za duzo ale tego nie zaluje.

dzieki temu poznalem wspanialych, MILYCH i milych ludzi ale....

 

Borderline mysla kategoriami "JA i reszta", wszystko co sie dzieje jest oceniane i odbierane bardzo osobiscie, z perespektywy wlasnego JA, terapia pomaga spojrzec na wszystko z boku, tak jakby neutralnie, dla nas kiedy wchodzimy do wody sa tylko dwie mozliwosci plywasz albo toniesz, to ze mozna bez ruchu lezec na powieszchni wody nie istnieje, przerasta nasza swiadomosc.

poniewaz terapia DBT pozwolila mi nauczyc sie jak funkcjonowac oraz pogodzic sie z Borederem, polega to miedzy innymi na tym zeby rozpoznac kiedy jemu tam w srodku robi sie zbyt ciasno i otworzyc taki wentyl /hamulec bezpieczenstwa, przegapiajac ten moment stajemy sie bezradni/bezsilni i wtedy "ogon zaczyna krecic psem a nie pies ogonem"

 

w tej chwili czuje ze jest mu bardzo ciasno a moze nawet ....

po przeanalizowaniu sytuacji najlepszym Skillem aby nie dopuscic do wybuchu jest pozegnanie sie z Wami

 

Dziekuje za wszystko oraz zycze Wam wszystkim silnej woli, wiary we wlasne sily i w to co robicie oraz DUZO SZCZESCIA

Pit

 

PS. tak wyglada zastosowanie tego czego sie na terapii uczymy w codziennym zyciu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×