Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Takiej ch.... Dawno nie było. Nie wiem jak to się stało ale mam taki regres, że jedyne o czym myślę to sznurek. Tak jakby zaciśnięta pętla mogła przerwać napięcie w środku. Co się dzieje do cholery? Jeden wielki wyrzut sumienia wobec siebie, wszystko źle. Myśl goni jedna drugą, nie daje mi się skupić na niczym i nie wiem jak to poskładać, nie mogę się ruszyć z miejsca. Mam ochotę ciskać wszystkim, niszczyć... Taki mętlik w głowie jakby mi ktoś łopatą nakładł.

Pojęczałam. Wcale mi nie lepiej.

Dołożył się jeszcze wyrzut, że o tym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flea, nie jesteś z tym sama...natłok i gonitwa chorych myśli,oraz koszmarne stany depresyjno-lekowe przezywam już od kilkunastu miesięcy i końca nie widać...nie chce mi się już żyć...zamiast do przodu to tyły,leki gówno pomagaja..kiedy to się skończy...umieram z deprechy i lęków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, kupa hajsu nie gwarantuje sukcesu! A na podryw zawsze można iść samemu, poudawać silnego/delikatnego samotnika, pewnego siebie i tajemniczego. Może zaintrygujesz tak jakąś dziewczynę i weźmiesz ją na spacer w świetle księżyca ;)

Chętnie zostałabym Twoim skrzydłowym. Od kilku tygodni mam wielką ochotę wyjść na miasto i poznać nowych ludzi. Chyba ta pogoda tak działa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi sie chce iśc na jakieś dziewczyny boże...!!!:P W sumie nie powinienem jeczeć bo to dobrze że wreszcie mnie naciska od środka żeby wychodzić z domu,ale hajsu na to nie ma ani nie ma z kim i zostaje frustracja;)

a masz na bąbel wode? Weźmiemy szklanke a ja stawiam dwie słomki :D

 

-- 28 cze 2013, 01:51 --

 

jebane życie, nienawidze tego

 

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się

z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,

co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

 

[ Kathleen Norris ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Artur. po 5 latach zostawiła mnie dziewczyna i wyprowadziła się kilkaset kilometrów dalej. Wziąłem dzisiaj dwukrotnie Pramolan, siedzę otępiony w pracy, za chwilę wracam do domu i nie wyobrażam sobie dzisiejszej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, brak jakiegokolwiek porozumienia między mną a jej rodzicami. Powiedziała, że nie może żyć w taki sposób, wręcz ukrywać związku ze mną. Niestety na porozumienie moje z jej rodzicami nie ma szans, więc i szanse na związek pewnie są znikome. Najgorsze jest to, że ja ją potwornie kocham, ona mnie również. Nie mogę jej winić za to, że wybrała rodzinę. Ale nie potrafię sobie z tym poradzić. Nie mogę znaleźć miejsca, po głowie chodzą najgorsze myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje po 22 lata. Przed odejściem poinformowała mnie, że chcę wieść normalne życie (brzmiało to trochę jak życie "z obrazka"), u boku kogoś kto będzie w dobrych relacjach z jej rodzicami. Powiedziała, że nie odpowiada jej ukrywanie związku przed rodzicami zaś ujawnienie tego byłoby jednoznaczne z zerwaniem więzi rodzinnych. Chora sytuacja. Rozmawiałem z nią godzinę temu. Nie chcę ze mną być, chcę wieść inne, spokojne życie. Nie wytrzymałem i jak "nieprawdziwy facet" uroniłem wiele łez do słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej rodzice są bardzo biedni, nie otrzymuje od nich pieniędzy. Utrzymuje się z korepetycji oraz stypendium socjalnego. Może w taki sposób będzie szczęśliwsza...już sam nie wiem. Mam mętlik w głowie. To dla mnie potwornie niezrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×