Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., jak tam sprawdzian ??

genetyka jest na pewno ciekawsza niz nauka chemii albo fizyki - bleeeee...

 

ehhh to mial byc fajny dzien, wyciagnelam rodzine na kolacje z okazji dnia kobiet.. a wyszlo jak zawsze - czyli do bani... humor do dupy, to sie wyzylam na wszystkich ...i znowu jestem ta bee, ktora sie denerwuje i rzuca o wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cama, nie pisałam go, nauczycielka mi pozwoliła widząc jak wyglądam... :roll: i wytłumaczyła wiele rzeczy, wreszcie coś umiem.

A fizykę mam dziś, ale z tą nauczycielką to lajt :mrgreen:

 

Już drugi dzień czuję się tak okropnie, do dupy. Nie chce mi się nic, leżę w łóżku i przeglądam neta. To okropne. Zamiast się wziąć za coś... :why:

Czemu mnie to spotkało :why:

Znów miałam straszny sen, tym razem że byłam śmiertelnie chora i widziałam mojego dziadka jak umierał :silence::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., No dying, not yet!

a tak na poważnie, jak widzisz,udało się z biologią. (na pewien sposób :<).

Też mi się często nic nie chce, ale to potęga lenistwa, jak na ironie, często nie chce się nam z nią walczyć.

Lol.

Nieno,będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., Ja tam zdawałem sprawdziany na pytaniach teoretycznych awww yeah.

Ale bandyta i tak była mendą :<. z 2 strony jakoś mnie przepuściła, taki nauczyciel-troll :<.

 

Matura powiadasz.... ja byłem w tym roku w 3 klasie zaocznego LO... BA! nawet rok temu myślałem o zdawaniu matury!.

Teraz po wylotce.... (o tak,dziękuje ci mój braciszku za twoje lenistwo, i sobie za uległość i przytakiwanie : D) - bach, nie łażenie 1 semestr - epicki wylot z budy, ( nie dziwne jak się na przestrzeni pół roku około - RAZ było w szkole ;<.

Po tym, ambicje się posypały jak domek z kart, zamierzam tylko skończyć szkołę za rok , nie pisać matury - (czyli jak to w zaocznym - pic na wodę D: a nie szkoła ) .

Może za parę lat, ale nie posiadając talentu do przedmiotów jak - geografia,fizyka,matma,informatyka, i reszty ścisłych - nie widzę sensu iść na studia,może kiedyś : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, Twoje pieniądze będą szybciej ulatywały z portfela :<.

Aaach, fajki, w życiu nie miałem ani jednej w gębie.

W ogóle dziwny jestem pod tym względem, nie pale, pije raz na parę miesięcy/rok w symbolicznych ilościach. : D.

Najlepszym sposobem na rzucenie jest.... nie zaczynanie palenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×