Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, u mnie było tak, że jeden zaczęłam u siebie - rzuciłam, w tym miałam zacząć inny zaocznie (dojazdy, długa droga na uczelnie, dla mnie daleko - 30km) i też nie poszłam. Czyli już 2 rok przerwy po liceum.

Na administrację, jakby była u mnie na państwowej uczelni, to bym była mega szczęśliwa. Mieli otworzyć w tamtym, nie udało się, więc moze w tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, bezpieczeństwo i porządek publiczny. Chciałam i nadal chcę pracować jako pracownik cywilny w służbach mundurowych. Korpus służby cywilnej to jest to, co mnie zawsze kręciło, bo na stanowisko mundurowe nie nadaję z uwagi na wątłą posturę i na stan emocjonalny.

Wiesz, teoretycznie cała procedura rekrutacyjna, te konkursy na stanowiska są jawne, ale wiadomo jak to często bywa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie administracja publiczna to bagno. Liczą się koneksje, a jak zmienia się góra- dół po takiej zmianie jak nie jest po opcji ma przesrane. Odczułam to na własnej skórze i nie tylko ja. Zdala od administracji i spółek skarbu państwa chyba, że lubicie być ubezwłasnowolnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja się w ogóle urodziłam.Matka podobno tak piła,że się nie połapała,że jest w ciąży inaczej by usunęła.Dlaczego tak się stało,że do tego nie doszło.Nie było by problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, bo może musiałaś sie urodzic, być może musisz cos zobić na ziemi. Widać tam u Góry maja inne plany

Nikt nie rodzi się po coś. Wszyscy rodzą się bez powodu, tak po prostu, czasem chciani, czasem niechciani, ale nigdy z jakiegoś powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×