Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korba,

hmmm kazdemu paskudztwo kojarzy z wygladem zewnetrznym. Chociaż i w tym miejscu musze zaznaczyć, że Kate jest dosys urodziwą nastolatka. a może chodzi o paskudne zachowanie .. ? chociaż osobą która się tak zachowuje to dłubie w nosie, beka, drapie się po tyłku, pierdzi itp. Uważam, że do takich nie nalezysz to w takim razie o dlaczego mówisz, że Jestes paskudna .. ?

 

 

p.s zaraz Cię wyprowadze na prostą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak wszyscy ode mnie uciekają :bezradny:
Mężczyźni? To proste, jesteś zbyt inteligentna i wrażliwa, podobno faceci się tego boją i uciekają jak najdalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak wszyscy ode mnie uciekają :bezradny:
Mężczyźni? To proste, jesteś zbyt inteligentna i wrażliwa, podobno faceci się tego boją i uciekają jak najdalej.

 

 

 

Naprawdę?

Może ode mnie też dlatego uciekają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

to chodzi o wygląd ..

jest takie powiedzonko: wygląda pieknie z daleka, ale daleko jej do piękna.

dam Sobie cztery palce uciąć, że wygladasz pieknie z każdego punktu widzenia.

Kate ;) no głowa do góry, plisssssss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to wie gwiazdko, Ty to masz jeszcze jedną poważną wadę (skądinąd Korba również :), jesteś bardzo ładna :mrgreen: aż strach się bać.

 

-- 07 maja 2011, 19:13 --

 

Hehe, ale podlizywacze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś tu jest paskudny to jestem to ja... zapytana dziś przez koleżankę ze studiów o to czy mój marny wygląd spowodowany jest chorobą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo śmieszne... my tu o poważnych sprawach kobiecych a faceci sobie żarty stroją ehhhh

Jeszcze od wczoraj szukam albumu "ludzie z forum" i coś nie mogę znaleźć... jak to beznadzieja- beznadziejna we wszystkim

no i okazało się przed chwilą że recenzentką mojej mgr będzie baba która usiłowała mnie upupić cały zeszły semestr a i w tym namieszała bo w protokole oddała że mnie upupiła a ja w indeksie mam niebiesko na białym "zal" więc jestem strasznie wku....ona dzisiaj :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, dziękuję, już znalazłam

Uśmiechnąć... Staram się codziennie i czasem się udaje ale niestety to nie jest szczere tylko tak na odczepnego, żeby nie zadawali głupich pytań.

Wychodząc z domu mam ochotę zasłonić twarz tak jak mój avatar bo czuję się obrzydliwie okropna w ostatnim czasie... wcześniej czułam się tylko okropna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, ja to rozumiem.....dla wielu ludzi na tym forum jest to stan nieobcy.

Ale z czasem wyluzujesz troszkę .... zobaczysz. Im wiecej o tym będziesz mówiła tym bardziej Twoja przypadłośc stanie Ci się bliska i znajoma ...a wiec mniej będziesz się jej bać. Jak to mówią "Lepszy znany wróg"

A z tym kosmita to nie był żart ....w pracy ogólnie mnie za takie uważają.

Ucha do góry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, niestety namalowany bo go widać, a ten prawdziwy jest schowany gdzieś w moim sercu, nie mogę go znaleźć i odkopać żeby znów było go widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mojego serca strzeże potwornie groźny smok z siedmioma głowami i każdy kto próbował się do niego dostać znikał w tajemniczych okolicznościach lub rezygnował zwyczajnie... Najgorsze jest to że nadal potrafię żartować (może i moje żarty są ciężkostrawne ale jednak) ale tak naprawdę to nie mam żadnej przyjemności z tych żartów, żadnej radości tylko namalowany uśmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam Ci wojownik, który wszystkie siedem łbów zetnie :mrgreen:

 

-- 07 maja 2011, 22:16 --

 

A tak całkiem na poważnie .... nie wierzę żeby było aż tak źle.

Może brak Ci poprostu odrobinki dystansu do samej siebie ...

Moze czasem trzeba spojrzeć na swoje "odbicie w lustrze" z nieco innej perspektywy, przez różowe okulary albo najzwyczajniej w świecie przez palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×