Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was u mnie o niebo lepiej ,dobra decyzja w moim przypadku była zmiana lekarza .Zlecono mi badanie z krwi ilosci klomipraminy w organizmie i wynik przeraził samą pania doktor miałam 632,4 ml a norma jest od250-300takze zdecydowanie obnizyła dzienna dawke leku i poprawa nastopiła czyli bez pobudzenia ,leków cudowny spokój naprawde myslałam ze nigdy nie bedzie lepiej .......pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawości przez dwa dni brałem 112.5 i pierwszego dnia poczułem mega zawroty głowy ,oraz lęk.Także 3 dnia wróciłem do 75 mg i jest zajedwabiście :smile: Na mnie ten lek mega mocno działa w tak małych dawkach a pomyśleć ,że ja brałem 3 tabsy i narzekałem ,ze mam mega lęki i zawroty.Dobrze ,ze od razu nie odstawiłem ,znając mnie mógłbym tak zrobić.Także OGŁASZAM ,żeby każdy kto ma zamiar wskoczyć na inny lek niech najpierw przetestuje każda dawkę Anafranilu nawet najmniejszą jedna połóweczke czyli 37,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JużTuByłem, jak długo bierzesz Anafranil? Jak było na początku brania?

 

U mnie na początku brania występowały nudności a zaczołem brać od dawki 37.5mg i mdłości były duże tak że zmniejszyłem dawkę do połowy z 37.5, i tak brałem przez dwa tygodnie a później zwiększyłem dawkę do 37.5mg.

Też po Anafranilu miałem przekichane sny, bardzo męczące nie przyjemne sny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od 75mg po 4 dniach wskoczyłem na 150mg, byłem na niej 3 tyg, pózniej wskoczyłem na 3 tabletkę i tak do końca.Skutki uboczne to przede wszystkim okropne zawroty głowy które z czasem przeszły , a reszte można było przeżyć.Tym którzy pracują nie polecam takiego progresu jaki zrobiłem.Przy odstawianiu odkryłem ,ze na mnie działa pozytywnie mała dawka. Ja jak narazie jestem bezrobotny więc mogłem sobie pozwolić.Odkąd zmniejszyłem lek do 75mg nastrój stabilny, lęki o 80% mniejsze ,depresja w 100% wyleczona Najprawdopodobniej brałem zbyt duże dawki Anafranilu i mnie za bardzo pobudzało bądz dołączenie mirtazapiny tak podziało.

 

Zawroty głowy,słabe libido,uczucie gorąca,zwiekszone lęki i miałem tak cały czas ,a to dlatego ,ze za duza dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od 75mg po 4 dniach wskoczyłem na 150mg

boże, ja zaczynałem brać od dawki 37.5 i miałem takie cholerne nudności że podzieliłem 37.5mg na połowę i brałem tak dwa tygodnie, a później wskoczyłem z powrotem na 37.5mg i na tej dawce zostałem, a szkoda że nie spróbowałem dawki 75mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, dopiero masz zacząć brać Anafranil tak? Może dlatego,zebys nie miała uciążliwych skutków ubocznych,które mogą wystąpić na początku leczenia takie jak np. nasilenie lęku itp , a potem wejdziesz na 37,5 i dalej na 75mg Dość często lekarze zaczynają od małych dawek.

Także bierz te 10,nie czekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu mam przepisany ten lek..

 

Wzięłam dwie tableki i na tym poprzestałam..

 

Oczywiście dostałam kolejną receptę , którą wykupiłam.. Ale leki leżą, nie biorę ich..

 

Sama świadomość ,że je mam bez brania działa tak jakbym je brała..

 

Czuję się dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×