Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nie do mnie ,ale mogę odpowiedzieć ;)

Na początku miałem zaparcia, które na dzień dzisiejszy znikły.Zostało;jak wstaje to kręci mi sie w głowie,nadmierna potliwosc,zimne ręce.Wczoraj miałem gorączkę i ogolnie stan masakra poratował mnie alprox,ale to przez zwiększenie dawki obecnie biorę 225mg SR

Snów nie pamiętam ,a jak juz jest to jakis neutralny ,nie koszmar.Nudności też brak ;) Myślę ,że troche pomogłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 5 dniach miałem poprawe ,ale po dwoch następnych dniach znow nasiliły się lęki i ogolnie gorsze samopoczucie tak było przez miesiąc ,a w 5 tygodniu juz o wiele lepiej i teraz czuje ,że lek każdego dnia skuteczniej działa.Nie zniechęcaj się na początku ;) Mam nadzieje ,że u ciebie ta poprawa będzie stała po takim krótkim czasie brania ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,dziekuje za wsparcie u mnie 5 tydzien zaczynałam od mniejszej dawki . Mam pytanie czy u was tez anafranil jest kaprysny ? Sa dni ze prawie normalnie czyli bez leku A dzis lek sie nasilił a było juz milutko ,prosze odpiszcie jak mieliscie podobnie ,dziekuje -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore Anafranil SR 75 od 10 lat..i roznie bywało. Kiedy probowałam odstawic zaczela sie jazda od nowa. Tzn. poczucie bezpieczenstwa uzalezniłam od leku..uzaleznilam sie od niego psychicznie..przerabiam to teraz na terapii. W kazdym badz razie Anafranil uratowal mnie..myslalam,ze juz nie ma nadziei..nasilone objawy nerwicy odeszły po 3 miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz bo pojawiła sie nadzieja ze lęki z czasem odejda ,musze w to wierzyc a nie nakrecac sie ze anafanil nie pomoże ,pewnie juz pomaga bo nie wpadam w panike jak wczesniej ale w leku cały dzien brrrr nie lubie tak sie czuc ale mam was wiec napiszcie czasem ,pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka33 jaką dawkę bierzesz ? Ja też nie do końca mam lęki wyleczone czasami się pojawiają i jeśli chodzi o dzień to raz lepiej raz gorzej ;) Pobiorę 2 miesiące jeszcze i wtedy stwierdzę czy satysfakcjonuje mnie ten stan ;) Wiadomo może jeszcze się poprawić lub co gorsza przestać działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich anafranilowców...łykam ten specyfik 4 i pół tygodnia w dawce 112,5 i zero poprawy, stan jeszcze gorszy niż przed leczeniem.Dolega mi agorafobia, depresja,cholerne lęki przed wyjściem(wegetuję w domu),napady paniki i w gratisie koszmarne myśli.Przeleciałam wszystkie SSRI i SNRI nie działają (wcześniej pięknie wyprowadził mnie Seroxat- teraz nie działa), z lekarzem postanowiliśmy wkomponować sie w Anafranil...ale już mam dość,nie widzę poprawy...nic..zero,dawkę zwiększaliśmy stopniowo, na obecnej jestem 7 dzień....uboki masakryczne w postaci lęków,myśli,nasilenia depry.Jak myslicie lek sie jeszcze może rozkręcić? na dzień dzisiejszy jestem zmasakrowana:(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI przeleciałam w różnych dawkach...kicha nic nie zaskoczyło,więc decyzja TLPD.Boję się uderzyć w neuroleptyki,ale ponoć też pomocne w tych schorzeniach.Samopoczucie masakra,lęk bez przerwy,myśli,panika etc...o somatyce już nie wspomnę.Posiłkuję się Sedamem,ale cienizna.10 miesiąc i nie można dopasować leku - horror,jestem już u kresu.To już 3 nawrót...psychoterapia rok i 4 m-ce i też cienizna...nie ten nurt.Bardzo liczyłam na franka...a tu rozczarowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore dawke 225mg od tygodnia lekarka mi podwyzszyła dawke bo po 4 tygodniach nie było poprawy ,szczerze to boje sie ze anafranil u mnie nie działa ,huśtawki straszne jednego dnia lęki silne pare dni lepiej potem nagła poprawa sama nie wiem juz co myslec ... Ogólnie 5 tygodni mineło odkąd jestem na anafranilu ,ale dzis koszmarny lęk meczy mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na 2 babka wróżyła,być może od wskoczenia na wyższą dawkę lęki sie nasiliły...ja przy Tobie to maleństwo przy moim 112,5..choć przez okres brania tj.4,5 tyg. nie miałam prześwitu że coś idzie ku dobremu...masz tylko lęki czy jeszcze inne wynalazki? pisałaś że po 3 miechach wyszłaś kiedyś na prostą...czyli puściło Cię na dobre i miałaś remisję i teraz znów Cię dojechało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×