Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

wale 225 jest energia :D

Bede musiał zwiększyć albo coś dołożyć do niej na motywacje, jakiś stymulant.

 

Ja biorę kilka dni, teraz 20 mg, ale nie w sumie nie czuję. Jeść mi się chce tak samo jak przed.

 

Mi też się cały czas chcę jeść po klomi, jem jabłka, marchewki pomidory, itd, warzywniak normalnie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, biore klmipramine ponad 5 tygodni i jest podobnie jak na wenli, nic mi sie nie chce, zero motywacji, biore 75mg. :mrgreen:

podobna historia u mnie, nie wiem czy wyższa dawka może być skuteczna i czy nie nasilą się wtedy objawy uboczne.

 

No ja się właśnie zastanawiam, raz zwiększyłem to odczuwałem bardzo silne otępienie na dawce 150mg, generalnie nie wiem już

co mam robić, poza tym mam taką masakryczną suchość w ustach, że muszę codziennie rzuć paczkę, jakieś cukierki jeść, co chwile

trzeba pić wodę, kondycja też strasznie w dól, a działanie samego leku pozostawia póki co wiele do życzenia. :pirate:

 

-- 18 paź 2015, 09:40 --

 

Wczoraj wieczorem zwiększyłem dawkę klomipraminy z 75 mg na 150 mg, dzisiaj czuję się tragicznie. :roll:

 

-- 20 paź 2015, 15:05 --

 

Jak tam ludzie co biorą klomipraminę się czują, zdawać raporty. :mrgreen:

 

-- 20 paź 2015, 15:10 --

 

Siemano, biore klmipramine ponad 5 tygodni i jest podobnie jak na wenli, nic mi sie nie chce, zero motywacji, biore 75mg. :mrgreen:

podobna historia u mnie, nie wiem czy wyższa dawka może być skuteczna i czy nie nasilą się wtedy objawy uboczne.

 

Wejdz na wyższą dawke, jest lepiej, powyżej 75mg ten lek zaczyna działać na noradrenaline, ja wczoraj miałem takie powera, że to jest masakra, dawno nie byłem taki pobudzony, dzisiaj w sumie też latam, ale już trochę słabiej. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę równo 2 miesiące dawkę 10mg rano, 10mg po południu. U mnie zadziałało na to, co powinno. Problemem były lęki przed zwykłymi czynnościami. Wszystko wydawało się być bardzo trudne, czułem niesamowitą niemoc o obawy przed niemal wszystkim. Pierwsze 2 tygodnie na Anafranilu były bardzo słabe, bo lęki się nasiliły, ale potem już było w porządku. Jestem bardzo zadowolony z działania tego leku.

 

Co do uboków to suchość w ustach była, już jej nie ma. Były też problemy z potliwością i zawrotami głowy przy szybkim wstawaniu. Na aktywizację biorę Wellbutrin 300mg. Drogie cholerstwo, ale na mnie działa dobrze.

 

Mam znakomitego psychiatrę, który bardzo umiejętnie dobiera leki. Sprawdzony przez jeszcze 2 inne osoby z mojej rodziny. W razie czego mogę polecić osobom z Warszawy. Zainteresowani piszcie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę równo 2 miesiące dawkę 10mg rano, 10mg po południu. U mnie zadziałało na to, co powinno. Problemem były lęki przed zwykłymi czynnościami. Wszystko wydawało się być bardzo trudne, czułem niesamowitą niemoc o obawy przed niemal wszystkim. Pierwsze 2 tygodnie na Anafranilu były bardzo słabe, bo lęki się nasiliły, ale potem już było w porządku. Jestem bardzo zadowolony z działania tego leku.

 

Co do uboków to suchość w ustach była, już jej nie ma. Były też problemy z potliwością i zawrotami głowy przy szybkim wstawaniu. Na aktywizację biorę Wellbutrin 300mg. Drogie cholerstwo, ale na mnie działa dobrze.

 

Mam znakomitego psychiatrę, który bardzo umiejętnie dobiera leki. Sprawdzony przez jeszcze 2 inne osoby z mojej rodziny. W razie czego mogę polecić osobom z Warszawy. Zainteresowani piszcie na PW.

 

Małą dawke bierzesz!, a co z działaniem przeciwdepresyjnym jak z energia, jak działa na ciebie wellbutrin i ile czasu go bierzesz??, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę 20 mg od tygodnia i nie mam żadnym uboków, nic dobrego też się nie dzieje. Będę zwiększać.

 

Bierzesz tylko tydzien tak?, działanie jest jakieś po 2 tygodniac, a po miesiącu powinno być naprawdę dobrze z tym lekiem.

biorę dłużej niz tydzien, tylko wczesniej mniejsza dawke. Zobaczymy jak bedzie, nie nastawiam sie specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę 20 mg od tygodnia i nie mam żadnym uboków, nic dobrego też się nie dzieje. Będę zwiększać.

 

Bierzesz tylko tydzien tak?, działanie jest jakieś po 2 tygodniac, a po miesiącu powinno być naprawdę dobrze z tym lekiem.

biorę dłużej niz tydzien, tylko wczesniej mniejsza dawke. Zobaczymy jak bedzie, nie nastawiam sie specjalnie.

 

To dobry lek!, wedłyg mnie ma największego kopa z całego tego gówna, głównie ssri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę dwa tygodnie ten lek i jest gorzej. Lęki się zwiększyły (na 75mg cały czas) - poczekać jeszcze kolejne 2 tygodnie?

 

Czy ktoś miał coś takiego, że na tym leku benzodiazepiny (Alprazolam i inne) straciły na mocy? Biorę kilka razy więcej niż zwykle, żeby jakoś funkcjonować. Nie wiem czy noradrealina psuje wszystko? Na serotoninie samej była tylko senność. Ogólnie jestem zbyt nerwowy, a noradrealina chyba zwiększa na stałe lęki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś odstawił z dnia na dzień Anafranil? Ja od wczoraj nie biorę leków (Anafranil 75: 1-0-1 i Lamitrin 25: 2-0-2), po prostu. Mija 24 h od ostatniej dawki nic się nie dzieje. Czy mam się jeszcze czegoś spodziewać czy już raczej nie? Ten zestaw brałem 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedzialem, ze czulem sie pod koniec leczenia naprawde parszywie i mialem niepokojace skutki uboczne (niekontrolowane skurcze), to przyznal, ze dobrze zrobilem.

 

Nie i jak do tej pory o dziwo nie bylem tam, raczej skacze po lekarzach i nie moge znalezc jakiegos dobrego, czesto tez chodze do lekarza po konkretny lek (typowe antydepy nie dzialaja na mnie, a nawet nie zaproponuja nietypowych), a to wymusza czeste zmiany psychiatry. Aktualnie zatrzymalem sie na dluzej w Gliwicach przy ul. Debowej, gdyż znalazlem lekarke, ktora chociaz ma dobre intencje i kombinuje z lekami. Ale nie pogardzilbym kontaktem do dobrego specjalisty, o ile takowego spotkales.

To nie terapia grupowa, nie widze problemu w dzieleniu sie takimi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta bralam 300 i musialam odstawic z dnia na dzien bo przeskakiwalam na klozapol

Ja tez tak przeskakiwałem z leku na lek z dnia na dzień, ale mi chodzi całkowite odstawienie bez wprowadzenia innego leku. Czyli po prostu zaprzestanie brania leków w ogóle.

Ja dalej nic nie odczuwam (skutki odstawienne). Lipa to jakaś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×