Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemanko wszystkim!


maniek23

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany towarzysz do rozmowy

Szukam osoby, z która mógłbym szczerze, od serca porozmawiać, nawiązać bliższy kontakt lub po prostu ponawijać o bzdetach i pośmiać się.

Stwierdziłem, że na dzień dzisiejszy brakuje mi osoby, której mógłbym o wszystkim powiedzieć- uzewnętrznić swój problem. A że nie mam zamiaru się nad sobą użalać, więc działam.

O sobie: mam 20 lat, od lekko ponad 2 lat mam pewne problemy ze sobą, niekoniecznie nazwałbym je rozwiniętą nerwicą. Jestem otarty i kontaktowy, mam ciekawe spojrzenie na świat, rozmowa ze mną to przyjemność;D A tak bez jaj- jeżeli brakuje Ci kogoś do bliskiej, intymnej rozmowy to wal śmiało.

Myślę, że takie rozmowy są mega pozytywne. Może będzie to tylko tymczasowa, terapeutyczna znajomość, a może uda się poznać ciekawego partnera do rozmów.

Piszę na tym forum dlatego, że tutaj mogę znaleźć ludzi w podobnej sytuacji, o podobnych problemach itd.

Preferowany kontakt -gg.

Piszcie jak coś na priva numer gg, a ja się odezwę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy rodzaj terapii.

Tyle ludzi wokół a samotność gryzie od środka. Nie wyobrażam sobie tego, że mówię moim znajomym: "hej, wiecie, mam takie chwile, że boję się wyjść z domu". Pewnie by mi kupili od razu skrzynkę piwa i kazali wypić, żebym głupot nie gadała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzi wokół a samotność gryzie od środka

 

całkowicie się zgadzam,dlatego cieszę się że jest to forum,mam nadzieję że znajdę tutaj ludzi którzy mnie zrozumieją i z którymi będę mógł porozmawiać na różne tematy,tylko najpierw muszę skleić coś sensownego o sobie o ile mi się uda :mrgreen:

 

a tak na marginesie to witam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×