Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekarz, który wmawia chorobę psychiczną.


fbb

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Wasi lekarze są super... Po co to forum i ta społeczność?

:lol:

Bo człowiek to zwierze stadne, ma naturalną potrzebę przynależności, do grupy, rodziny, kręgu społecznego - to się nazywa socjalizacja.

Tego tu szukamy, porady, wsparcia, zrozumienia.

 

Skoro wszystko tak idealnie wiesz - po co tutaj przyszedłeś? Co skłoniło cię do szukania pomocy tutaj?

 

Chcesz - lecz się, nie chcesz - nie lecz. Jesteś dorosły decyzja należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie jestem niedźwiadkiem.

 

Przepraszam, nie chciałem Cię urazić.

 

To nie idź do psychiatry ani na psychoterapię, jeśli nie czujesz potrzeby.

Nie wiem po co rozwijać dalej ten wątek :bezradny:

 

oki... już Was nie męczę... W każdym razie dzięki za dyskusję i przepraszam za kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, wiem.... Już pisałem i wiecie że niezbyt przychylnie...

ale postanowiłem jednak umówić się na wizytę...

Mam następujące pytanie: Czy depresję lub nerwicę można w sobie wyprzeć ze świadomości lub nie mieć świadomości tego że choruje się na coś takiego?

Oczywiście zachęcam do rozwinięcia tematu w kierunku innych zaburzeń. Mnie osobiście jednak interesuje nerwica i depresja.

Ja osobiście nawet po przeczytaniu artykułów o depresji nie potrafię jakoś odnieść tego do siebie.

Czy możliwe jest że nie mam tego świadomości? Czy jeśli tak to... Czy często coś takiego się zdarza?

Psychotesty które znajdowałem w internecie są bardzo tendencyjne i wypełniając je bardzo ciężko jest być szczerym...

Poza tym wiele czynników uznawanych za problematyczne łatwo było mi odnieść do przyczyn niezwiązanych z psychiką.

 

-- 28 lip 2011, 18:57 --

 

żeby wmawiać że chory jestem to każdy chętny... ale żeby wyjaśnić już jakieś wątpliwości to... nikt chętny? ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×