Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, górnicy to buraki co pokazali i zepsuli opinie innym górnikom bo im kuźwa mało. :hide: Zawsze mogą spierdzielać na budowę za 2000. A o tej sprawie się domyślam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie strajkowałem nie przepychałem się z ludżmi itp.tak że odbij i nie mieszaj z tymi górnikami.

2 sprawa właśnie odpuszczę bo są zasady ja Pw w celach prywatnych nie będę wyciągał.

Davin zmieniłem się?jestem dziecinny?

A kiedyś jakie było Twoje zdanie o mnie?szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, żałosne były ich zachowania. Np blokowanie tira gdzie gość musi dowieźć towar żeby zarobić.

 

-- 22 lut 2015, 00:38 --

 

Wolfx, kiedyś byłeś okej a teraz pajacujesz. Na co mi twoje pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gornikiem, też mnie wpienialy te protesty przyłączyli się do nich jacyś śmieszni kibole ba zostałem nawet zaatakowany podczas pikiety stojąc autem na pasach.

Tez oglądałem te ,,demonstracje,,jak gościowi zniszczyli tira rozwalił plomby w naczepie i mało nie pobili, akurat mam wielu kumpli na tirach i w tym momencie jestem z nimi-ich miejsce pracy to asfalt i ja to rozumiem.

Gornictwo temat rzeka ale co tam my tylko ,,tępe nierozgarniete ryle,,

 

Takiego posta napisałem w tamtym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, górnicy mają cięzką prace to prawda, ale mają też duże przywileje i na prawdę się dobrze mają w stosunku do innych ludzi, którzy muszą pracować za śmieszne pieniądze, śmieszne umowy itp.

Rzucają się o węgiel bo zabierają go górnikom, ale idąc tym tokiem myślenia to ekspedientka w sklepie powinna sobie brać deputat w postaci towaru ze sklepu, murarz niech bierze cegły, a ja pracując w służbie zdrowia będę sobie brać tony leków i opatrunków "bo mi się należy" Prawdzie realia są na prawde szare.

 

Nie ma sensu tego wałkować kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish choćbyśmy dyskutowali do rana kto ma gorzej kto ma lepiej nie dojdziemy do porozumienia

Zastanawialiście się może kiedyś nad pracą w górnictwie w mocno metanowych kopalniach,taki chłopak idzie do pracy i nie ma 100% pewności czy nie wróci z pracy w plastikowym worku.

Powiecie niech idzie pracować gdzie indziej?Błedne koło zatacza kolejny cykl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin zarobki wydumane z palca i z gazet.

Argish ale mimo to mają większy lekko wpływ na swoje bezpieczeństwo,przy wybuchu metanu nie ma gdzie uciekać to raz,2 wypala się cały tlen i jeszcze fala uderzeniowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, niestety. Każda praca w jakimś stopniu jest niebezpieczna i ma swoje słabe punkty.

 

Nie ma sensu się licytować, ale z chęcią bym poszła na kopalnie pracować tak jak moja znajoma. Pracuje na kontroli jakości, umowa o pracę, co roku kilka ton węgla, barbórka, 13 stka i koło "trójki" wypłaty. A teraz niech ktoś chętny idzie pracować za mnie do służby zdrowia na umowę zlecenie po 12 h dziennie za 1200 zł do łapy. Amen. :P

 

-- 22 lut 2015, 00:04 --

 

Wolfx, a gdzie ja mam uciekać, gdy w jadącej karetce zaatakuje mnie np. pijany pacjent, a jestem sama tylko z kierowcą, który rzecz jasna prowadzi przecież. Były już takie akcje. Kilka pielęgniarek "latało" już po tyle bo agresor się komuś włączył. I widzisz w każdej pracy masz coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×