Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, u mnie identycznie, ale pofolgowałam sobie z tego względu, że kończę 2 tygodniowe choróbsko :pirate:

Argish, mam nadzieję, że to tylko czasowa dysfunkcja, a nie początki cukrzycy :zonk:

 

-- 22 lut 2015, 21:32 --

 

Arhol, wolę pieseła :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, bez paniki, nie ma co się nakręcać. Przecież wychodzisz z choróbska, może to dlatego. A jeśli babcia mieszka blisko, to poproś ją o jeden pasek glukometru i zmierz sobie glukozę, trochę się uspokoisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, przed choróbskiem też miałam takie objawy. Zaczęły się od czerwca, a właśnie wtedy miałam mega stres. Zrobię tak jak radzisz - jak będę u babci na czczo poproszę ją o zmierzenie mi cukru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, hej! :D Zajebiście :mrgreen:Ktoś się w końcu ocknął i zrozumiał, że wyszedł na idiotę

 

-- 22 lut 2015, 21:52 --

 

Argish, próbuję :pirate:

Rebelia, jakich?! :hide: guz chromochłonny też jest możliwy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, 2 lata temu miałam robione badania hormonów tarczycy i było ok. Miałam w miniony czwartek jechać w końcu do świrologa i zdecydować co robimy dalej i jeżeli zeszłabym z paroksetyny to planowałam za kilka miesięcy zrobić morfologię, enzymy wątrobowe, czynniki krzepnięcia, elektrolity, cukier, cholesterol i mocz. Mam nadzieję, że w nadchodzący czwartek w końcu wybiorę się do świrologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet tarczycowy, to tsh, ft4, ft3, atpo, atg i usg, nic tylko się badać. :105: Tarczyca może wpływać na wszystko, zawsze trzeba od niej zacząć, bo to teraz plaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od od 12 roku życia do 19 leczyłam się na nadczynność tarczycy (Czarnobyl?). Wyleczyłam się i robiłam badania kontrolne hormonów i usg co 2 lata. Mam jeszcze niedomykalność zastawki mitralnej, co ponoć idzie w parze z problemami z tarczycą i nerwicami lękowymi :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×