Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, to jest bez sensu że jak przedawkowałeś to dalej nie będziesz się leczył, bierz taką dawkę jaką Ci lekarz zlecił.

No nie wiem, boję się że mam jeszcze nadmiar substancji w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, myślę że nie bo już ile to minęło od tego wypadku.

To było dokładnie w poniedziałek. "Wypadek", nie wiem czy to dobra nazwa...

Aż mi wstyd że tak naodwalałem. Nie wiem co we mnie wstąpiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, to już trzy dni minęły to chyba możesz brać a już od jutra to na pewno.

Nie 'wypadek' tylko te podszepty z głowy, spróbuj im nie ulegać.

Masz rację, jutro już normalnie będę kontynuował leczenie. Rzeczywiście nie powinienem ulegać swoim zaburzeniom, bo to do niczego dobrego nie prowadzi, a może się źle skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, myślisz że dla mnie by było dobre tak 1mg Rispoletu na uspokojenie, Ty bierzesz 3mg w jednej dawce czy rozłożoną?

Ja biorę 3mg w jednej dawce. Nie wiem czy Tobie pomoże, najlepiej spytaj lekarza, ja nie chcę nic sugerować, bo się po prostu nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie łatwo przedawkować kofeinę imho, co najmniej litr parzonej w krótkim czasie trzeba by wypić żeby coś tam poczuć na sercu i/lub żołądku, a przynajmniej piszę za siebie bo kiedyś wziąłem 4x200mg na raz, serce trochę mocniej postukało a i tak padłem po 2h nad książkami i zawlokłem się do łóżka natychmiast zasypiając ;]

Ja kiedyś po wypiciu pół litra energetyka w ciągu pół godziny miałem mocne walenie serca, uderzenie gorąca na całym ciele i jakiś lęk; (teraz to już tak na mnie nie działa). Raz też najpierw w ciągu pół godziny wypiłem pół litra energetyka, a potem za pół godziny wziąłem 2 tabletki paracetamolu z kofeiną; wtedy potem oprócz serca, lęku i gorąca, miałem także przez chwilę jakieś duszności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×