Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, najfajniejsze nocowanie pod namiotem jest jak leje! Ten szum całą noc :105: .

No chyba że namiot marki namiot, to może być problem :twisted: .

Mój pierwszy namiot - promocja w jakimś markecie. Na suszę świetny. Kiedy spadł deszcz ujawniły się mikro dziury. Szczęśliwie komnata stała na zboczu i cała woda spłynęła na dół namiotu :P

 

Swoją drogą, wstałam dzisiaj zgodnie z planem, jakoś po 5 rano z myślą i zacięciem, że idę biegać. Wyglądam przez okno w moim lochu, a tam leje. Nie pada, tylko leje, ściana deszczu. Pierwszy punkt z planu do zrobienia na dzisiaj nie wyszedł. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w biurze mega przysypiałem, raczej bardzo niedużo brakowało, by mi już bardzo wyraźnie zaczęła lecieć głowa. Dobrze chociaż, że zrywów nie miałem.

Ja tak miałem w szkole. Jak chodziłem na zajęcia z klasą to jeszcze można było troszkę przysnąć, ale na zajęciach indywidualnych już się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w biurze mega przysypiałem, raczej bardzo niedużo brakowało, by mi już bardzo wyraźnie zaczęła lecieć głowa. Dobrze chociaż, że zrywów nie miałem.

Ja tak miałem w szkole. Jak chodziłem na zajęcia z klasą to jeszcze można było troszkę przysnąć, ale na zajęciach indywidualnych już się nie dało.

Mnie się to zaczęło, gdy poszedłem na studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, za dobrze by Nam w życiu było, gdyby wszystko było z górki ;)

To prawda. Niestety z tą sprawą mam bardzo pod górkę. Najchętniej to bym ją zbagatelizował, ale to by się źle skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×