Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ale dziś stworzyłem piękną sentencje " Miłość można porównać do flaszki , gdy ją skostujesz na początku czujesz euforie , chęć do życia i chcesz żeby nigdy się nie skończyła , jednak po jakimś czasie budzisz się z jej uroku bez sił do życia , rozdrażniony , w duchu powtarzając " sobie nigdy więcej " jednak na myśli o tych pięknych chwilach spędzonych z nią masz ochotę skosztować ją ponownie , nawet świadom jej konsekwencji " :P

 

Snejana, co powiesz siostra ? :P nie , bo siostra jest kobietą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no jak siedziałem na chrzcinach wstawiony , to z nudów ją wymyśliłem :P warto dodać , że łatwiej trafić na zimną wódkę niż gorącą kobietę :P no jako kobieta siostra nie ma tego przywileju :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol

 

Zastanawiam się czy postawić sobie jakiś cel i jak już to jaki. :?

Ostatnie plany nie wypalały, było jak z Wielkim Skokiem w Chinach. Pełna mobilizacja, a potem rozczarowanie i jeszcze większy zastój. Poradzi ktoś coś na gg/facebooku?

 

Na pewno moja wdzięczność się wam kiedyś może przydać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie łatwię pracę. Jak będę dawał radę, to wtedy zaocznie na studia. Jakieś techniczne pewnie.

 

A dziewczyny brak, nawet nie wiem gdzie mógłbym takową zapoznać. Dużo ludzi się poznaje przez znajomych, a ja takowych praktycznie nie mam. Na przystanku nie będę zaczepiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziewczyny brak, nawet nie wiem gdzie mógłbym takową zapoznać.
Złap ją w sieć, tzn. (poszukaj) w sieci!
Na przystanku nie będę zaczepiał
Nie? A czemu? ;P Tak też można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×