Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, oj brat brat :mrgreen: brat zmienia awatary to ja nie moge? :evil:

Na obraz trafiłem za sprawą pięknej muzyki do filmu z perłą w tytule. :-)

Oglądając obraz nie dostrzegłem wpisów poniżej . ;-)

Czyli Dobry wieczór.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, jeszcze zapomniałem dodać, że ostatnio zajmuje się porządkami, w szafach, w dokumentach, nawet w katalogach komputerowych, nie wiem czy to już natręctwo, ale wszystko segreguje namiętnie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, jeszcze zapomniałem dodać, że ostatnio zajmuje się porządkami, w szafach, w dokumentach, nawet w katalogach komputerowych, nie wiem czy to już natręctwo, ale wszystko segreguje namiętnie :shock:

 

Ja ostatnio w nerwach wszystkie gry książki i leki w apteczce ułożyłam alfabetycznie. W komnpie dawno poukladane z tym ze wg innnych zasad ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, jeszcze zapomniałem dodać, że ostatnio zajmuje się porządkami, w szafach, w dokumentach, nawet w katalogach komputerowych, nie wiem czy to już natręctwo, ale wszystko segreguje namiętnie :shock:

Jezu. Mi też by się to przydało. Po prostu masakra jakaś. Ubrania z szaf się wysypują a w kompie taki śmietnik, że nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calineczk, Ty jesteś calineczka1990 ?

 

i mówisz, że to Twoje układanie było na tle nerwowym?

 

siostrawiatru, no ja też tak miałem, uwierz mi, ale jak mieli wpaść goście to zrobiłem porządki, od razu dostrzegłem różnice w samopoczuciu jak po najlepszych psychotropach. polecam.

 

więc poszedlem dalej tym tropem i porządkuje kolejne obszary. :smile:

 

-- 20 cze 2013, 22:00 --

 

zmienny, do Wawy do siostry.

Średnia wieku moich sąsiadów to 75lat :shock: Naprawdę. Oni by te zwierzęta wypuścili na wolność :shock: Boję się tego. Staruszkowie są nieprzewidywalni :?

 

ale będzie shoping shoping coś czuje. :D

 

a do siorki z kotem nie chcesz jechać?

 

ile masz zwierząt z tego co się orientuje to tego kota tylko tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, no siostra net ma, ale pewnie będzie chciała pogadać więc raczej mnie nie będzie tu :( Już za Wami tęsknię :mrgreen:

 

-- 20 cze 2013, 22:06 --

 

zmienny, mam kota i królika :mrgreen: A zakupy jak najbardziej :mrgreen:

Jezu, konto ogołocę całkowicie :shock: Chyba na odwyk muszę iść jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a Ty motorem tam jedziesz? są takie koszyki do motorów, które się przyczepia i do środka zwierzęta wkłada.

ale mogły by się stresować jakbyś jechała na świecy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, motor zepsuty :( Gaśnie mi w czasie jazdy i koło blokuje. Nie wiem co jest grane. Elektryka chyba. Zresztą 150km po asfalcie to bym kostek już nie miała.

Jakbym miała wziąć te moje zwierzęta do jednego koszyka to by masakra była. Królik jest strasznie zboczony. :shock: Nie powiem co chce zrobić mojej kotce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×