Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, jakoś nie mam cierpliwości ;)) ala1983, fakt, tutaj masz rację ale nie zawsze tak jest, ważne żeby mimo wszystko posiadając zwierzę uczyć się jak żyć w doskonałej symbiozie. Jestem pewna , że jak już będziesz miała swojego psiaka to będzie taki jak sobie wymarzysz :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBrown, :D

Tu masz rację. Nie każdy pies dla każdego człowieka. Kupując, przygarniając psa trzeba też zmierzyć się z jego potrzebami. Nie każdy może zaadoptować dobermana czy astka. trzeba mierzyć siły na zamiary :)

 

ala1983, Zgadza się. Ale one oprócz poczucia bezpieczeństwa...dają własnie radość. I przysparzają chęci do zycia. Bo musisz z nim wyjść, dać jeść i się o niego zatroszczyć. Jak kiedys przeczytałam "Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

To nie tylko ktoś kto Cię wspiera, ale też ktoś kto na Tobie polega i Ci ufa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a właśnie, ja miałam brata opieprzyć, brat się miał do konkursu na mistera zgłaszać i co? :P

Tez lubie gołąbki, więc niech mi brat coś zostawi :mrgreen: I co się brat tak dziwi, pobędę sobie sama w domu i się będę rzadzić, nie muszę nigdzie wychodzić, żyć nie umierać :105:

codziennie to słyszę

to dziś też brat usłyszał :P

JBrown, :papa:

 

-- 11 sty 2013, 22:55 --

 

Antoine Marie Jean-Baptiste Roger de Saint-Exupéry - Mały Książę

pamiętam jak mnie rozbroił rysunek słonia zjedzonego przez węża :roll: albo ta historyjka z pijakiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×