Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłość - czyli tzw: pic na wodę fotomontaż


lone_eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myśle,że fajnie tak wstać razem z kimś rano...spać razem itp..

 

Nudzi się to dosyć szybko ;) Trzeba trochę wytchnienia, żeby to cieszyło później ponownie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam jeszcze się nie znudziło. To naprawdę fajne uczucie mieć ważną osobę przy której można zasypiać i budzić się rano, a gdy obudzisz się w środku nocy zapłakana to wiesz, że ta osoba też się obudzi i zacznie cię ciepło uspokajać :smile:

 

A na chwilę wytchnienia zawsze można wygonić partnera pod pretekstem byle kłótni na kanapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejuu wlasnie zbiera mi się na rzygi,bo zobaczyłem koleżanke swoją ze szkoły,z facetem gdzieś 15 lat starszym,wyglądającym jakby miał z 50(ale napewno nie ma,gdzieś przed 40stką jest)...facet naprawde wygląda fatalnie....chyba zaczynam wierzyć w to,że wygląd nie jest ważny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..........................

 

nie ma to jak uogólnienia :mrgreen:

 

mam koleżankę, znam ją od dzieciństwa.

ona ma 23 lata, on pod 60. i co? facet jest zajebisty, po przejściach, ma żonę chorą na schizo, dzieci, które lubią moją koleżankę, ta zona zresztą też ją lubi i akceptuje. on się rozwiódł z żoną ale ona wymaga opieki więc mieszkali w 1 domu.

teraz moja koleżanka jest w 5. miesiącu ciąży :105: a za 2 tygodnie biorą ślub!!

znam ich obydwoje i wiem, że się KOCHAJĄ.

 

a pierwszy lepszy popatrzy na nich z boku na ulicy i powie "pewnie sponsoring"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już takie rzeczy słyszałam szeptane za plecami, zwłaszcza przez ulubioną sąsiadkę. Mam prawie 20 lat, a mój pan jest po trzydzieste.

Nie wiem... mimo jego nie najgorszej pracy jakoś nie czuję się tylko utrzymanką od seksu ;)

(No ale mój pan w przeciwieństwie do tego co piszesz o koleżanki znajomym jest przystojniachą :twisted: )

 

Ale z panem pod 60. bym się chyba nie zaprzyjaźniła :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×