Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Bo naturalne jest, że człowiek chce być z osobą, która mu się podoba. Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy :P

Ja mam tak, że po jakimś czasie w związku przestaje jakby zauważać wygląd ten drugiej osoby, nawet jeśli jest atrakcyjny. Kwestia fizyczności gdzieś znika, tak samo jak trudno ocenić np swoja własną urodę jako pociągającą. Może nadmierna zażyłość albo przyzwyczajenie ponosi za to winę ?

Ale tez nigdy nie byłam z kimś, kogo bym uważała za nieatrakcyjnego i by mi sie nie podobał. To miłość nakłada różowe okulary :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy
To takie powierzchowne. Zawsze może się zdarzyć, że twoja super dziewczyna prosto z okładki zostanie oszpecona w wypadku i wtedy zostaje już tylko osobowość.

 

@cudak

Ja też tak mam, ale nie w związkach, bo w związku nigdy nie byłem, tylko ze znajomymi na przykład. I to jest fajne, że ludzi których dobrze się zna nie postrzega się już tak bardzo przez pryzmat urody/braku urody. Po prostu to jak wyglądają to część tego kim są i dziwne by było gdyby byli inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy
To takie powierzchowne. Zawsze może się zdarzyć, że twoja super dziewczyna prosto z okładki zostanie oszpecona w wypadku i wtedy zostaje już tylko osobowość.

Może też za tydzień spaść meteoryt i zniszczyć ziemie. Więc na twoim miejscu rzuciłbym prace i szkole, położył się na plaży i czekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np. trudności ze stwierdzeniem atrakcyjności innej osoby. Widzę jak koleżanki wręcz, że to tak to nazwę 'ślinią się' do jakiegoś mężczyzny, ale u mnie to będzie takie chłodne stwierdzenie, że może i jest przystojny, ale co z tego? Jakby nie powiedziały to pewnie nawet bym nie zauważyła.

 

W każdym razie uważam, że najważniejsze są osobowość + to coś, coś co po prostu w tej drugiej osobie ciebie pociąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie mam szczęścia do kobiet odpowiednich, a ta laska, która do mnie wtedy pisała na czacie, chciała się chyba mną zabawić, bo tylko pisała do mnie, a gdy chciałem zadzwonić, to nie chciała ze mną rozmawiać, bo nie odebrała telefonu. Napisała mi, że ma 23 lata, w Warszawie mieszka z rodzicami, a gdzieś w Lublinie studiuje prawo i mieszka tam na stancji. Napisała też, że jest TOP-MODELKĄ w jakieś firmie warszawskiej, i że wystapiła w reklamie telewizyjnej i reklamowała biżuterię APART. Prawdopodobnie, nadal w tej reklamie występuje, bo nawet teraz reklamują APART i tam występuje taka blondynka i jest to prawdopodobnie ona. Tak mi to napisała, ale też nie musiało być to prawdą...Każdy może napisać co chce na czatach. I tak potem mnie olała i do tego była trochę chamska wobec mnie, bardzo uczepliwa. Myślę, że charakter tej dziewczyny nie był dobry, skoro tak chłodno traktuje ludzi i szczyci się pieniędzmi i sławą. Nie znałem jej, ale tak to wyczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus nie masz co żałować tej top modelki raczej byście nie pasowali do siebie ;) i byś jej się raczej nie spodobał przynajmniej jeśli chodzi o zawartość portfela i status społeczny, bo takie to z reguły szukają dzianych kolesi albo bogów seksu ale może są wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart to Anja Rubik reklamowała chyba ;)

http://www.apart.pl/pl/firma,Anja-Rubik, ale nie sądzę by to była znajoma od Bonus-a.

 

A ja też czuję się samotnie znowu ostatnio, niby z kimś gadam, ale spotkanie nie wiadomo kiedy choć odległość mała, kontakt pisemny też jakiś przerywany, coś mi podejrzanie to zaczyna wyglądać... Jeszcze trochę i zacznę wierzyć że to tak z tym szukaniem jak w tym dowcipie z zajętymi i wolnymi toaletami jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że ona napisała mi, że ja jestem w jej typie, ponieważ ja jej przesyłałem swoje zdjęcia z telefonu. Napisała mi, że ja jej się podobam i nawet chciała się spotkać ze mną, tylko dziwne, że po paru dniach wiadomości ona już chciała się ze mną spotykać, a nawet nie słyszała mojego głosu, bo nie chciała ze mną rozmawiać. Ja od razu wyczułem, że jest coś nie tak, a ona szukała raczej jakiegoś sponsora i dobrze, że nie dałem się na to nabrać. Być może ściemniała trochę, ale skoro jest MODELKĄ i płacą jej za to kupe kasy, to po co jej sponsor...? Tym bardziej wydało mi się to dziwne, że ona po paru tygodniach napisała mi, że już kogoś innego podłapała w Lublinie, więc do mnie napisała "zebym spadał!" To oczywiste, że ona jest jakąś lafiryndą, która szuka frajerów, a takich "lasek" na cztach jest pełno, szukających naiwnych facetów.

 

-- 20 paź 2012, 18:22 --

 

No więc właśnie ta dziewczyna ma na imię Ania, bo tak się przedstawiła i być może jest to ona. Może jest znana w Warszawie, dzięki tej reklamie i jako MODELKA...Jest blondynką i swoje zdjęcia też mi przesłała. Ale żeby akurat to ona mi się trafiła na takim czacie? Co ona robiła na zwykłym czacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja Rubik jest wstrętna, wychudzona bee w ogóle to modelki zwłaszcza te wybiegowe są zdecydowanie za chude na mój gust.

Bonus tylko te naprawdę top modelki mają kasę niezłą większość tzw modelek to nawet się z tego nie utrzymuje, dorabiają se na ciuchy i kosmetyki i liczą że przez to poznają jakiegoś dzianego gościa.

 

-- 20 paź 2012, 19:26 --

 

Bonus to może zwykła ściema, prowokacja była ze strony tej dziewczyny bo wyczuła że łatwowierny jesteś a przesłała ci zdjęcia Anji Rubik ściągnięte z netu i powiedziała że nią jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo o tym co jest postrzegane za ładne czy atrakcyjne nie decydują często fakty tylko jakaś specyficzna moda. Obiektywnie to modelki zwykle nie są za ładne, natomiast jest tak jakoś wykreowana opinia na ich temat, że jakoś przez wiele osób ich wygląd jest oceniany jako atrakcyjny i w ten sposób niszczy sobie zdrowie wiele dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno ściema, modelka chuda strasznie jak to w tym środowisku, ale to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, raczej wątpię by bawiła się w taki chat ;)

w internecie każdy może być każdym, też mogę umieścić zdjęcia modela zamiast siebie i chwalić się rzekomymi milionami tylko jakby miało dojść do spotkania na żywo to bym zerwał kontakt. Ale to zabawa dla małolatów jest takie ściemnianie choć ludzie lubią czasem koloryzować fakty w internecie czy pokazują swoje zdjęcia na których wyglądają lepiej niż w rzeczywistości. ;) sam mam zdjęcia na fb jak10 kg lżejszy i 4 lata młodszy jestem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też tak myslę, ze z tą MODELKĄ to po prostu była ściema...Ale ja nie traktowałem tego poważnie, bo ja od razu wiedziałem, że to jakaś zabwa była...Jakaś dziewczyna szukała dobrej zabawy na czacie, jak to robi wiele dziewczyn teraz. Przyznaje wam rację, że to było kłamstwo.

 

-- 20 paź 2012, 19:10 --

 

No i ja nie wierzyłem jej, bo przypuszczałem, że robi sobie ze mnie żarty. Ale dla ludzi samotnych, szukających kogoś bliskiego, to może być wielkim rozczarowaniem, gdyż oni uwierzą w taką ściemę, a potem są zawiedzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i zacznę wierzyć że to tak z tym szukaniem jak w tym dowcipie z zajętymi i wolnymi toaletami jest :/

Co to za dowcip?

No mówiąc delikatnie nawiązujący do tego że te toalety które są wolne nie są w najlepszym stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego dowcipu...

 

Czuję się zbyt samotna, by pisać w tym wątku... Bo ciągle piszecie o związkach, o uczuciach, o szukaniu... A ja chcę zapomnieć, że to wszystko w ogóle istnieje...

dzisiaj pierwszy raz pomyślałem że lepiej by było gdyby nie było związków i miłości. tylko czysta przyjemność seksualna. - tak, wiem że to cyniczne.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja chyba też tak myślę, że lepiej, aby nie istniały związki i miłość, a tylko fajny i przyjemny seks. Bo związki, miłość, to tak naprawdę cierpenia, strata, ból. Ja czasem to juz nie wytrzymuje przez tą samotnośc i nie wiem co mam robić ze sobą...Kompletne zagubienie życiowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×