Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Kofeina (wiadomo- zawarta też w kawie), tauryna (zawarta w napojach energetycznych) działają na mnie bardzo nieprzyjemnie- co prawda pobudzają, ale też i bardzo zwiększają lęki. Dlatego byłam zmuszona odstawić kawę i napoje energetyczne. Czy może istnieje "coś" co działa pobudzająco, a nie zawiera tego typu składników i moglibyście mi to polecić do częstego picia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, w tym sek ze ja podjelam i leczenie na oddziale dziennym ale trafilam na ciezka grupe bo bylo duzo osb z mania przesladowcza ze schizofrenia ktore nie mialy jeszcze leczenia i ja po prostu nie wytrzymalam moj stan sie bardzo pogorszyl od tamtej pory , leki sie nasily, poszlam wtedy na indywidualna w trybie poznawczo behawioralnym ale niestety pani psychoterapeutka stwierdzila ze mam zzbyt duze problemy i ona mi nie pomoze nauczyc sie radzic sobie z lękami wie c to znow mnie zalamalo . Teraz od stycznia bede probowala sie dostac na indywidualna bo juz nie bylo miejsc w calym krakowei na fundusz na ten rok.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często przyczyną senności i zmęczenia (oprócz leków) jest zbyt niski poziom czerwonych krwinek, żelaza, hemoglobiny, no i magnezu. 2 miesiące temu brałam actiglobin i muszę przyznać, że czułam się o wiele lepiej. Zresztą mam tendencję do niskiego poziomu czerwonych krwinek (obfite miesiączki, a będąc zdenerwowaną nie mogę nic przełknąć i ogólnie jestem bardzo szczupła). Chyba znowu sobie kupię ten actiglobin

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Przyznam szczerze,że najlepsza psychoterapia indywidualna. Chociaż w sumie jak kto woli. Ja w grupowej bym się zbytnio nie odnalazła. To czyli od stycznia zaczniesz prawdopodobnie. Dobrze jakbyś zaczęła chodzić z koro ci to pomagało. Tylko jak zwykle trzeba na wszystko długo czekać. Dasz radę. U ciebie też taka brzydka pogoda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, okropna , zimno i pada ... Ja iwesz tez chcialam stricte indywidualna ale moja psychiatrka sie uparla ze moze mi bedzie lepiej wsrod ludzi no i efekt takiz e nie moglam do siebie dojsc po kilku dniach tam spedzonych , zrezygnowalam szybko i cale szczescie. Teraz juz podpytuje o dobrych psychoterapetow na fundusz ktorzy pracuja albo w poznawczo behawioralnej albo interpersonalnej dynamicznej i ktorzy nie siedza tylko w gabinecie po to zeby sie ktos przyszedl do nich wygaac a naprawde chcaz pacjentem popracowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×