Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, wiesz ja i tak mamz awsze nerwy jak mam gdzies isc ale wychodze codzien, najgorsze jak mam jechac gdzies komunikacja daleko bo wtedy mnie lapie panika. Ale w domu juz czuje sie lepiej, robie zakupy, nawet w markecie a dawniej potarfilam w domu miec tetno 140 :-/ i ciagly lęk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, tak , po smierci mamy w nia wpadlam 1 raz ale bylo dobrze wiele lat az do tego lutego :bezradny: i sie teraz nie moge pozbierac .

 

magnolia84, mam nadzieje ze uda mi sie zwiekszyc ten lek i ze mi pomoze . PJT mnie bardzo pilnuje i motywuje bo mam slaba tolerancje lekow i mna strasznie poniewieraja.Ale skoro raz wyszlam to drugi raz tez sie uda !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, miałam tak samo i myślałam, że to już tak zostanie ale na szczęście przeszło. Jak przypominam te ataki paniki w miejscach publicznych, to aż mi się słabo robi, brrrr. Zawsze dobrze jest mieć pod ręką coś na uspokojenie, wtedy już sama myśl o tym, potrafi trochę ten lęk okiełznać. No pewnie, że wyjdziesz z tego! Masz wsparcie w PJT i w nas też :) Dzielna kobietka z Ciebie :)

Zalatana23, prasowanie to za mały ruch ale taniec jak najbardziej! Potańcz całą sobą i poczujesz się lepiej :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie radzicie z prowadzeniem auta ? Ja już prawie nie jeżdżę ... chyba , że jak jadę na wieś do rodziny to proszę , żeby mi ktoś samochód poza miasto " wystawił" czuje sie jak małolat przed wywiadówką ... nie wiem co robie za kółkiem .. ostatnio wjechałabym kolesiowi pod koła :( od tamtej pory wolę nie ryzykować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ja lwasnie mam je glownie w srodkach komunikacji i w tlumach ludzi. Dlatego jak mam jechac gdzies to wybieram takie tramwaje czy autobusy gdzie jezdzi ludzi jak najmniej ... ale i tak mnie ataki lapia . :cry:

 

-- 22 lis 2013, 15:00 --

 

patrycja_81, w samochodzie nie mam tego klopotu ,jade normalnie, tylko ze samochod mam jeno na weekendy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×