Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy są na forum muzycy?


alienor

Rekomendowane odpowiedzi

barbieturan, ja na flecie tylko jakieś etno-folki i szanty gram ;) .

 

Rebelia, u nas było to samo w podstawówce. Wtedy strasznie tego nie lubiłem ale na studiach zdecydowałem sobie przypomnieć co nieco z gry na tym ustrojstwie. Generalnie to teraz już rzadko gram, ale zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm muzyk... powiedzmy, że mogę użyć w stosunku do siebie tego określenia. Na co dzień zajmuję się produkcją muzyki, głównie elektronicznej z gatunku uplifting trance, natomiast czasem nachodzi mnie ochota na coś bardziej klasycznego/filmowego. Szczególnie bardzo lubię komponować i grać na wirtualnych syntezatorach. Chociaż nie powiedziałbym, że potrafię posługiwać się klawiszami w sensie stricte profesjonalnym. Melodię zagram, skalę wyłapię, fałszu uniknę, ale dość mocno będzie to odbiegać od sposoby gry zawodowych pianistów. W każdym bądź razie wystarcza mi to do tworzenia nut do projektów. Projektów, których i tak nie kończę, mimo iż na brak pomysłów narzekać nie mogę. Męczy mnie już powoli to wszystko. Pisać tego posta też mi się nie chce, choć o muzyce mogę mówić godzinami. Idę spać. Elo. Do zobaczenia jeszcze na tym świecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śpiew to moja pasja. :105::105::105: śpiewam od 6 roku życia.. umiem śpiewać jak farna, w.houston tzn. 'wyciągam' te góry- chociaż nikt mnie profesjonalnie nie oceniał,no w podstawówce nauczyciele mne chwalili, wybierali w przedstawieniach do różnych piosenek :D . moja pasja trzyma mnie przy życiu tak naprawde. jak jestem sama w domu to daje swój popis do lustra. :mrgreen: w sumie nie wiem czemu to pisze tak bardzo tęsknie za śpiewem na scenie- ostatni raz śpiewałam w kościele w wieku 11 lat. :cry: Teraz tak sie wstydzę, że boję się śpiewać przy własnej rodzinie.. zresztą i tak słyszę tylko "nie wyj", "zamknij sie" itd :nono: . jeszcze od dwóch lat grywam na gitarze akustycznej, sama sie uczę, umiem parę piosenek, ale teraz nie mam czasu ani właśnie warunków w domu(to przede wszystkim), bo jak gram i śpiewam to wszyscy sie wkurwiają i każą mi się 'uciszyć' :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, popieram.

 

Ja chciałem kiedyś założyć bloga o muzyce lat 80. Na razie, od 3 lat przesłuchuję muzykę z różnych źródeł. Chciałem sobie wyrobić słuch, żeby umieć lepiej wsłuchać się w utwór i wyłapywać poszczególne elementy, prowadząc analizę ze słuchu. Nie do końca wyszło. Nie wiem co robiłem źle, ale bloga mógłbym pisać, zastanowię się jeszcze. Dzisiaj słucham zespołu Klymaxx, oczywiście z lat 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś Pani tu ładnie śpiewa?

hehe to zależy co dla kogo znaczy ładnie :) ja pośpiewuje, jak coś więcej nagram to wrzucę bo ostatnio leń ze mnie w tej materii, ale ja bardziej niszowe klimaty i dobrze się czuję w mocniejszych dźwiękach także co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na pianinie...

 

 

Difane, langustamazowiecka, Ukasz, wstawcie coś własnej produkcji :D

 

Ja ci mogę podesłać jakiś swój kawałek na priv bo przez depreche posuwałem z YT sam w depresji też tego słuchać nie mogę to przez jakieś lęki i niską samoocenę też :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×