Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się denerwować sesją. Jak co pół roku zamierzam nakupować sobie papierosów i tabletek uspokajających, jakoś to pójdzie.

Przed chwilą, po kilku miesiącach "abstynencji", znów zaczęłam się samookaleczać. Świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś psycholożka pokazywała mi różne trójkąty i kwadraty i musialam je rysować na kartce. Czytała też różne słowa z kartki, a ja musialam je mówić z pamięci, na przykład indyk, kolor, nos, rolnik. Na koniec powiedziała: ,,Nie chcę pani na razie mówić, że ma pani ChAD, bo diagnoza się klaruje. Ale proszę się nie martwić. To się leczy. Zawsze lepiej wiedzieć, na co się choruje. "

Śmieszkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, podejrzewam, że test, który miała joaszy, miał na celu sprawdzenie funkcji poznawczych ;) podobny się wykonuje przy podejrzeniu Alzhaimera, tylko tam jeszcze dochodzą zadania w stylu odliczanie od 100 w dół co 7, zadania mające na celu sprawdzenie czy pacjent jest zorientowany co do miejsca i czasu itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, no ja jak w szpitalu miałam robiony test MMPI to usłyszałam, że oszukiwałam, bo wyszły sprzeczne czy tam niewiarygodne wyniki :lol: na szczęście psycholog/terapeutka, która mnie diagnozowała już mnie o takie rzeczy nie posądzała, jak usłyszała o wyniku MMPI to stwierdziła tylko, że muszę mieć widocznie bardzo "pokręconą" podświadomość :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, ale jeden test miałam robiony 2 razy przy 2 różnych okazjach (drugi nawet sama interpretowałam bo to było na zajęciach z podstaw psychoterapii) w odstępie ponad 2 lat i wyszły mi w obu identyczne wyniki :mrgreen: z tym, że to był inwentarz osobowości, a nie test diagnostyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszy, na podstawie rysunków i powtarzania słów jest w stanie stwierdzić czy masz chad?

Nie, podejrzewają to na podstawie moich objawów z ostatnich miesięcy, od kiedy jestem na terapii.

Ciągle zmieniają mi diagnozy i leki, bo żadne nie działają. Najpierw byłam zdiagnozowana jako zaburzenie czysto lękowe, potem depresja, potem długo miałam w karcie zaburzenia lękowo-depresyjne, a teraz kombinują z ChAD...

Juz męczy mnie to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalam, to test Bentona (ten z rysowaniem figur z pamięci) jest na zaburzenia organiczne w mózgu. I ze osoby z ChAD maja upośledzone funkcje które sprawdza ten test

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u psycholożki (,,noo, pani to się chyba jednak gorzej czuje, niż pani mówi, że jest"). Próby nauki w bibliotece. Egzamin z ochrony zdrowia publicznego. Rozmowa z panią doktor o egzaminie z chirurgii. Powrót do domu. Sen. Rozmowa przez Skype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×