Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba zalezy od organizmu ,od pewnego czasu hydroxyzinum tylko częściowo łagodzi moje objawy, biore też w ciągu dnia jak siedze na uczelni bo czasem bywa i tak ,że ciężko mi się oddycha siedzac dłuzej w jednej pozycji ,

nie odsypiam niestety w ciągu dnia choć zawsze sobie to obiecuje, pomimo tego ,że jestem czasem skrajnie niewyspana ,zasnąć po prostu nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma sprzatanie sadzy to jest upierdliwość z wyższej półki mam piec w kuchni i tez nieraz się coś wymsknie

 

No widzisz amelia, to chociaż u Ciebie dobrze :) każdy taki dzień dodaje otuchy...

 

Witaj she :) nie bój sie ja miałem nerwice zanim miałem 20 lat, wiec nie jestes wyjątkiem :) przyczepiło się i nie chce puścić tak łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz amelia ja miałem nerwice dużo wcześniej tylko, że nie byłem świadom jej objawów... próbowali mi to przypisać pod chorobę serca ale badania nic nie wykazały... Na szczęście mam tylko lekką postać, już bez ataków paniki czy strasznych lęków. W ogóle teraz śpię jak normalny człowiek i koszmarów nie mam tak jakoś lżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PNowak, musialam caly dzien z sadza walczyc. dwa piece do niczego. w domu czarno i oo krok od zaczadzeenia. niby je naprawili ale boje sie ze i tak kiedys nie wstaniemy. a do tego robota caly dzien. synek nie mial opieki bo ja szorowalam i czyscilam. teraz padam. a rano wstac bo z malym do lekarza i na rehabilitacje. czuje sie jjak zepsuta maszyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, wspolczuje :(

 

Chce podjąć decyzje o tym żeby dołączyć do choru kameralnego moich koleżanek. Ale nie wiem czy czasu starczy, matura za pasem... :( a może dalabym rade wtedy ogarnąć się psychicznie, nie miałabym tyle czasu na myślenie, poza tym uwielbiam śpiewać...

 

-- 11 gru 2012, 22:09 --

 

fatuma03, wspolczuje :(

 

Chce podjąć decyzje o tym żeby dołączyć do choru kameralnego moich koleżanek. Ale nie wiem czy czasu starczy, matura za pasem... :( a może dalabym rade wtedy ogarnąć się psychicznie, nie miałabym tyle czasu na myślenie, poza tym uwielbiam śpiewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca biorę setaloft (50 mg), według psychiatry u której się leczę, powinnam czuć poprawę. No i ok, lęki się zmniejszyły, ale chyba popadam w jakieś depresyjne stany. Od 1,5 tygodnia jest coś nie tak. Dzisiaj znowu nie poszłam na zajęcia, bo nie widziałam w tym żadnego sensu, a ludzie w sklepie doprowadzali mnie do skrajnej rozpaczy. Czym prędzej uciekłam z zakupami, by ich nie oglądać. Okropność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cocosc, z moich doświadczeń wynika, ze leki zniejszajace lęk działają na początku depresyjnie. Nie wiem jak jest z Twoim, ja biorę Paxtin, ale tak w sumie może być. U mnie w trakcie zwiększyła się autoagresja w związku z depresja ;)

Zapytaj lekarza, on Ci najlepiej podpowie czy to OK czy coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mój dzień należałby do całkiem udanych, gdyby nie odebranie wyników eeg głowy. Odczuwam niemalże ciągłą ciężkość głowy i uciski w okolicy skroni, ale teraz wiadomo - nakręciłam się tym, że zapis nieprawidłowy wykazuje zmiany napadowe na tle zmienionej w tylnych częściach mózgu czynności podstawowej, coś tam, coś tam. Już czuje, że się pogarsza i, że ta noc nie będzie spokojna.

 

Zawsze coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady M. im wiecej zajęć tym lepiej, przynajmniej tak jest w moim przypadku, jak pracowalam jednoczesnie studiując nie miałam czasu na zbędne myślenie które czasem doprowadza mnie do szału. Niestety musialam sie zwolnić z pracy gdyż mialam do czynienia z debilami a ja nie umiem sie zdystansowac nigdy do niczego w zyciu i to moj najwiekszy błąd

 

-- 11 gru 2012, 22:17 --

 

uciski w okolicy skroni rowniez mam co noc z napadami lęku ,ze zaraz oślepne, no coz teraz czeka mnie kardiolog zeby wykluczyl jakiekolwiek zmiany w sercu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

she1992, ja też nie umiem się zdystansować ;) szalenie szybko zrażam się do ludzi ;)

Rodzice mnie tylko wciąż utrzymują w przekonaniu ze nie dam sobie rady z czasem. I miej tu kurna wsparcie :-|

A ja taaaak kocham śpiewać w chórze, jeszcze takim nietypowym gdzie każdy glos jest bardzo istotny... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×