Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, moją mamę od dwóch miesięcy boli brzuch, niedawno miała usg, wyszły zmiany w wątrobie i w śledzionie, jak lekarz zobaczył wyniki to od razu wypisał skierowanie do szpitala, tam ma mieć robione dalsze badania

 

dzisiaj strasznie się skręcała z bólu

 

cholernie się boję :( najgorsze myśli przychodzą mi do głowy :why:

 

 

Ka_Po, na Parkitce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po- próba dogryzienia mi widzę mocno przemyślana ale nie udana niestety :mrgreen: A plany mam ciut ambitniejsze więc w owym piśmie mnie niestety nie zobaczysz 8) No, ale może kiedyś zmienię zdanie abyś mogła sobie wreszcie coś ładnego pooglądać a nie ciągle te lustro :roll::bezradny:

 

Coma- ale to jakieś zapalenie czy coś innego? Nic więcej nie wiesz? Trzymam kciuki za Twoją Mamę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, co się stało z mamą?

 

no własnie... :roll:

 

U mnie troszke lepsze samopoczucie,wiecej wigoru,wróciłam ze spaceru,mój kotek daje mi dużo radości i miłości(och jak słodkoo :mrgreen: ),zaczynam szukać prawy intensywnie,mysle nad rozpoczęciem studiow :shock::smile:

 

dzień słoneczny i upalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coma- ale to jakieś zapalenie czy coś innego? Nic więcej nie wiesz? Trzymam kciuki za Twoją Mamę.

 

Pinkii, jeszcze nie wiem, na dniach będzie coś wiadomo :( moja mama jest przerażona, zapytała się mnie: a jak tego nie da się wyleczyć? płakała... nie wiem już czy z bólu czy ze strachu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie się nie załamujcie bo może to nic poważnego, dopóki nie ma wyników to nie ma co zakładać najgorszego! Może to tylko coś lekkiego, ale lekarze woleli mamę zatrzymać u siebie i to sprawdzić. Bądz dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, cały czas sobie to powtarzamy, staramy się myśleć pozytywnie, lecz kiedy widzę matkę zwijającą się w bólu to wtedy na prawdę trudno jest o pozytywne myślenie :?

 

wiola173, :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Jeszcze nie dawno zrobiłaś mi i wszystkim tu obecnym wykład jakim ja jestem trolem i chodzę szukam zaczepki. Robisz kochaniutka dokładnie to samo. Zaczynasz awanturę publicznie.

W tym miejscu zacytuję ciebie i powiem - Takie rzeczy na PW.

 

Widzisz jak łatwo popełnić błąd ?

 

p.s. Przestańcie mi już kasować te konta. Bo rzeczywiście się wkurwię i narobię tu takiego bałaganu, że miesiąc będzie mało żeby tu pozamiatać. Dotyczy to zwłaszcza LINKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×