Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek_Dobra_Rada, brałam ponad 3 lata temu, ale krótko, wtedy przechodziłam traumę i lekarz wypisywał mi naprawdę sporo różnych specyfików. w sumie to zużyłam jakieś 2, najwyżej 3 opakowania dormicum i to nie pod rząd. nie pamiętam dawki..., za dużo wtedy tego było. działało wspaniale - piękne zaśnięcie, pobudka bez problemów. przepisywał mi je lekarz rodzinny, jak później powiedziałam to psychiatrze, to była tym lekko wstrząśnięta.

 

Obleciałam 2 cmentarze, nabiegałam się i nanosiłam. Cieszę się, bo nie mam zamiaru się jutro z rana cisnąć razem z tymi masami człowieków.... Niestety od tego rozbolała mnie noga, która już ładnie dochodziła do siebie. Muszę sobie okład jakiś zrobić i zawiązać w bandaż lub opaskę.

Trochę zdołowałam na przy grobach rodziców..., myślałam o tym jak źle mówię o nich przez terapię, szczególnie o matce. W myślach ciągle powtarzałam: przepraszam, przepraszam. Ale nie mam poczucia winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheGrengolada, tego nie wiem niestety..ja mam wszèdzie balagan,bo mam koty:)ale staram siè jakos to wszytko trzymac w ryzach :D jednakze nie da siè tak jak bym chciala :smile: ..postaraj siè olac to!!sà przeciez wazniejsze sprawy!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, u Ciebie też to tak wyglądało jakby to dzisiaj był 1 listopad?? Zaparkować ciężko, wszystkie groby już odpicowane, przystrojone, ludzie całymi rodzinami, odwaleni jak do kościoła. byłam jedyna w dżinsach i bluzie z kapturem bez makijażu, ale chyba pierwszy raz w życiu czułam, że to nie ja jestem nienormalna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, wez sobie tez jakies malenstwa do domku..i nie czuj siè winna ,bo w Polsce kotek zostal.jesli kochasz koty-pozbàdz siè tego uczucia :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

fobia, ach te imprezki.;ja osobiscie uwielbiam :mrgreen: co pilas dobrego? :D:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, bede miala slodka Daisy na Swieta:)Tzn kotek kolezanki.Ona wyjezdza na Swieta do Pl,wiec bedziemy sie nia opiekowac.Juz nie moge sie doczekac.Poki co nie mam sumienia,aby wziasc innego kotka:( Tam na dzialce moje malenstwo,a tu w domowych pieleszach nowy kot.Wiem,karce siebie,ale co zrobic;/Jak moje Serduszku umrze (jest chora na guza sutka-prawdopodobnie)to moze wezme kotka ze schroniska:(((

 

dudnia od wczoraj w TV na temat niebezpiecznej jazdy w pospiechu na 1 listopada.Wy tez tak wyjezdzacie?Nie rozumiem tych ludzi.Spiesza sie,spiesza ludzie na tamten swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gg ale przez tlen i nie mam takich numerów:) Ale z doświadczenia wiem ,że nie można być zalogowanym na gg na dwóch różnych kompach, bo mi kiedyś dziecko takie kawały robiło. Jak ja siedziałam w szkole to ona się logowała na moje konto w domu, ale mnie wtedy wyrzucało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, sugerujesz ,ze ktos sie loguje w moim imieniu i cos tam komus pisze??? :pirate: dzisiaj halloween 8)jakiegos drinka trzeba wypic..mam nawet przepis na takiego :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

agi114, ja chcè!!zjem z nutellà!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem stara i nie chce mi się używać i poznawać milionów komunikatorów......

mam swoje gadu na drugim lapie, którzy leży nieużywany w drugim pokoju, podczas gdy ten komunikat mi się pojawia - więc to chyba nie to, że ktoś faktycznie włącza moje gg..........

 

ogólnie dzień ok, a teraz tak od godziny spadam w dół, spadam, spadam, spadam - moje marzenia i plany wydają mi się śmiechu warte, na śmietnik, a nie do kogoś takiego....

 

[Dodane po edycji:]

 

właśnie przypomnieliście mi, że nic dzisiaj nie jadłam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Wioluś, piszę ,że to raczej niemożliwe. Tak jak pisałam kiedyś Marta się logowała na mój nr i wstawiała głupie opisy:) Typu: moje hobby to łapanie pcheł itp:) Ja byłam wtedy w szkole i miałam włączone gg, ale jak ona się zalogowała to mnie wyrzucało. A jakiego masz drinka?:) Ja mam jeszcze trochę wczorajszego winka:)

 

agi Dzięki za propozycję ,ale ja odmówię:) Obżarłam się dzisiaj jak prosiak lasanią:)

 

Korba Starością się nie zasłaniaj :lol: ja jestem starsziejsza:P A swoja drogą to forumowy "staruszek" chyba nas opuścił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×