Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty denerwujesz się czymś że tak Cię teraz boli? :( czy to taki ból zniczgo? :(

 

-- 06 sie 2011, 23:48 --

 

może czymś się po prostu przejmujesz i coś Cię dręczy :(? tylko myślisz że sobie jakoś dajesz z tym wszystkim radę? :(

 

-- 06 sie 2011, 23:51 --

 

bo mi się wydaje że to wszystko przez te problemy :( i to ciągłe przejmowanie się tym, niby cczłowiek myśli że już jest lepiej że jakoś sobie z tym radzisz i z czasem o wszystkim zapominasz a tak naprawdę to siedzi w Tobie i gryzie Cię od środka :(

 

-- 07 sie 2011, 00:02 --

 

czekam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn nie denerwuje sie jestem wylzowany robie sobie w pracy spokojnie i niby wszysrtko ok a to mnie tak boli i dlaczego :( sciska mnie w tej klatce i pali cale cialo nogi szyja i tak w ciagle przez pare dni i czasem przestaje czasem nie.

A kto Wam powiedział że objawy muszą wystąpić wyłącznie w sytuacji stresowej? Mogą przecież pojawić się na długo po intensywnym okresie..

Co się tyczy powyższych, objawy same nie znikną.. Tzn będą nawracać z coraz większą siłą, jeśli nic z tym nie zrobisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nawet jak bede prowadzil taki tryb zycia jak kiedys ... kiedy bylem zdrowy to i tak mnie moze bolec tak?

Owszem.. to trochę możesz porównać do leczenia objawowego.. niby bierzesz środki przeciwbólowe ale powód bólu nie znika.. Z psychiką jest tak samo.. Oczywiście warto by ją odciążyć, by miała lżej, jednak pewnie trzeba będzie pójść na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad mam wiedziec czy napewno mam nerwice?

 

-- 07 sie 2011, 16:08 --

 

no leki to mi nie bardzo pomagają żadne... :( ciagle boli czasem przestanie i znów boli.........

 

-- 07 sie 2011, 16:20 --

 

to mam stawiać tylko i wyłącznie na nerwy stres? bo badania nie wykazały niczego innego.., i dlatego sie dziwie bo funkcjonuje normalnie tylko ciągle mnie boli tylko śpię normalnie..i sile tez mam zawsze no chyba ze mnie tak bardzo boli wszystko ze nie jestem w stanie sie ruszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w badaniach nic nie wyszło, tzn że masz objawy psychosomatyczne. Z czasem ból może się przemieszczać na inne partie ciała.. a to węzły chłonne, a to okolice wyrostka, pachwin etc.

Terapia jedyną droga by wyjść z problemu. Leków na te bóle nie polecam.. można się uzależnić przypadkiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę tylko afobam ale nie czuje zeby mi coś kol wiek pomogl.

 

-- 07 sie 2011, 19:56 --

 

do raffus. a co mozesz mi powiedziec o tym pieczeniu calej skory najbardziej nog...takie dretwienie ciezko mi to opisac..

 

-- 07 sie 2011, 22:08 --

 

jest tu kto?

nutka,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to cały czas tak sam musisz byc? :( to strasznie sie tak musisz meczyc :(

ja nigdy nie byłam chyba ciezko mi sie odwazyc, nie poszłabym tak sama wczesniej jeszcze jak miałam wsparcie to chyba było by mi lepiej... a teraz wszystkiego sie boje, i nawet nie mam sie komu wyzalic :(

 

-- 07 sie 2011, 23:14 --

 

chyba mi tak nawet dzis lepiej :)

 

-- 07 sie 2011, 23:17 --

 

a ty masz zamiar sie wybrac to fajnie, pewnie masz wsparcie i dlatego tez lepiej ci sie zebrac :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz nawet dziewczyny, zony? zeby cie zrozumiała? ja miałam jeszcze niedawno chłopaka bylismy długo, bardzo długo i nie wiem czy wszystko przez moje problemy zdrowotne tak sie rozleciało:( on nie mogł zrozmiec ze ja sie czasem tak tragicznie czuje, a teraz przez to wszystko jeszcze bardziej sie mecze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja tak mam czesto bo w domu jestem 3 tygodnie a ty 6 i jak mnie tu boli to nie jestem w stanie sobie pomóc w zaden sposob :( nie wiem kiedy sie ten koszmar skonczy o ile sie skonczy :(

 

-- 07 sie 2011, 23:36 --

 

nie mam obecnie a zony tym bardziej jescze mlody jestem.

 

-- 07 sie 2011, 23:38 --

 

dlugo się już z tym meczysz?a jak cie ściska w gardle to czujesz napięta skore na szyi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×