Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


BEJRUT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wlasnie sie zalogowalem bo juz nie wiem sam co mi jest. Od ok.3 tygodni biore pramolan, na nerwice lekowa i depresje. Na poczatek lekarz przepisal mi lenuxin ale po tym leku mialem natlok mysli i pomyslow ktore realizowalem. Dodam ze byly to durne pomysly. Teraz po pramolanie moja nerwica jakby sie poprawila, tzn. nie mam juz takich objawow somantycznych. Jesli ktos chcialby mnie wysluchac i dac jakies rady chetnie napisze wecej o sobie. Pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz jak potrzebujesz, brałam pramolan przez hmm ponad rok, ale żeby coś dał to nie sądze... może właśnie przez tamten czas głowa mnie rzadziej bolała, ale innych zmian nie zauważyłam... i odstawiając z dnia na dzień nie miałam żadnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadlem opakowanie pramolanu. Chyba mi troche pomogl bo nie czuje takiego zdenerwowania jak przedtem. Jednak bardzo mnie oglupial i strasznie platal mi sie jezyk po nim. Wczoraj zdecydowalem ze narazie nie bede "lykal" zadnych tabletek i 2 opakowania spuscilem w toalecie :D . Teraz czekam na wizyte u psychiatry 6 kwietnia i poprosze go o skierwanie na terapie indywidualna do psychoterapeuty, jezeli wogole takie cos istnieje... Co o tym myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak inaczej mam odstawiac? Sama napisalas ze nie mialas problemow z odstawieniem z dnia na dzien. Co moze mi sie stac jak od dzis nie bede wcinal poltora tabletki dziennie? A i jeszcze jedno pytanie : jezeli nie moge sie skupic na jednej rzeczy przez dluzszy czas to co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie miałam problemów, ale było to po ugadaniu z lekarzem. wiesz, każdy jest inny, może inaczej reagować. A mi te tabletki nie pomagały, a jak pomagają no to po co odstawiać?

a brak koncentracji? to może być masa rzeczy, możesz zacząć od najłagodniejszej i zacząć łykać magnez, niektórym to wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×