Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwne mysli-prosze o pomoc


Julka87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) jestem chora na nerwice natrectw od 11 roku życia ale od niedawna także na nerwice lękowa.Problem tkwi w moich myslach.Chodzi o to że mam dziwne wrażenie że jak oczymś pomyśle to to się spelnia jeszcze w tym samym dniu.Np. kilka dni temu pomyslalam ze bede miec pecha i..naprawde go mialam w tym samym dniu-o maly wlos nie wjechal we mnie samochod, utknelam w gigantycznym korku i nadomiar zlego wybralam zla trase..nie wiem czemu tak sie dzieje-przez to mam pewne leki i obawy.ale to jeszcze nie koniec, mam pewne obawy z taka jedna dziewczyna (to jest troche wątek z zazdrościa o ukochana osobe,ale pomine go) i czesto jak np.ona mi sie przypomni to zaraz cos sie dzieje z nia zwiazanego-np. o niej uslysze-to jest straszne-nigdy przedtem az takiego problemu z myslami nie mialam-mam tez wrazenie ze potrafie sobie cos bardzo wmuwic i tak sie dzieje pozniej na prawde.prosze o pomoc-jak sobie ztym radzic>\?a moze ma ktos taki sam problem?proszeee pomozcie:)

 

chodzi mi glownie o to czy macie tez takie wrażenie że jak oczyms pomyslicie to może sie ona spelnic?bo ja mam takie wrazenie ze tak w moim przypadku czest jest;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julka wiem ze slowa w naszej chorobie znacza cos na krotka chwile , ja tez mam NN w innej postaci niz ty , tez juz dlugo. i powiem Ci jak facet po fachu ze nie jest w zyciu tak ze o czym pomyslisz i tak jest , czemu jak pomysle ze wygralem w totka tak nie jest ? nie istnieje cos takiego , wiem ze ciezko Ci i moze nie dotrze to do Ciebi ale jest ok i nei masz sie czego bac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje:)macie racje-jesli tak by bylo to juz dawno bym cos wygrala:)dziekuje Dunkan:)lepiej mi sie od razu zrobilo jak troszke zdalam sobie sprawe ze rzeczywiscie takie myslenie nie ma sensu;)nawet smieszmie to brzmi-dzieki Polakita-naprawde jak to przeczytalam to az mi sie smiac zachcialo;)dziekuje:)postaram sie tak juz nie myslec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ro jest niewiarygodne!dziekuje Ci Badziak:)nawet nie wiesz jak bardzo pomocne okazala sie dla mnie ta definicja-sprawdzilam rzeczywiscie jest cos takiego i to moj przypadek!jejku i pomyslec ze dopiero teraz o tym us;yszalam-dopiero teraz gdy mam 24 lata ..szok!mam nadzieje ze uda mi sie z tego wyjsc i bedzie juz dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julko dla mnie nerwica jest juz od lat tylko wyblaklym wspomnieniem. Dlatego zapisalam sie do tego forum, by dzielic z innymi tym co dla mnie bylo pomocne. Na przestrzeni czasu zycie nauczylo mnie, iz nasze mysli maja naprawde duza moc. Starajmy sie je selekcjonowac. To od nas zalezy, jakie mysli wybieramy, czy bedziemy sie straszyc czy wspierac, a tym negatywnym stanowczo mowmy - nie i zastepujmy od razu myslami pozytywnymi. To z czasem wchodzi w nawyk potrzeba troche cierpliwosci. Swiat jest tak skonstruowany, iz dostajemy w zyciu to o czym myslimy, w dodatku przepuszczone przez podswiadome wzory. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ro jest niewiarygodne!dziekuje Ci Badziak:)nawet nie wiesz jak bardzo pomocne okazala sie dla mnie ta definicja-sprawdzilam rzeczywiscie jest cos takiego i to moj przypadek!jejku i pomyslec ze dopiero teraz o tym us;yszalam-dopiero teraz gdy mam 24 lata ..szok!mam nadzieje ze uda mi sie z tego wyjsc i bedzie juz dobrze:)

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. :D Powrotu do zdrowia kochana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×