Skocz do zawartości
Nerwica.com

niewiem co zrobic, znalazlem sie w pewnej pulapce


risk

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem co zrobic, znalazlem sie w pewnej pulapce, moje ostatnie uczestniczenie w zyciu mialo miejsce gdy chodzilem jeszcze do szkoly czyli moj wiek gdy odszedlem z zycia byl okolo 22lata i koniec. Przezylem w swoim pokoju od tego momentu 9lat, mam 31, ale zycia jeszcze niedotknalem, nierobilem sexu, nierozmawialem nawet na powaznie z kobietą, kolezankami czy kolegami, wszystko krecilo sie wokół zartów. Ciagle jestem na etapie jakbym mial 15lat, tz teraz jestem juz bardzo rozwiniety psychicznie i duzo wiem o wszystkim, ale ciagle sie wszystko kreci wokół tego wieku 15,18 lat gdy wszystko sie mialo dziac a nic nie wyszło, nieprzelecialem dwóch dziewyczn naraz ani chocby jednej, niezrealizowalem sie w zyciu w zzaden sposob, niestworzylem zadnych znajomosci z ludzmi, zawsze pragnalem miec tak z 5kolezanek z ktorymi moge zrobic wszystko, ale to nieznaczy ze chce, bo np ona moze chciec a ja moge ją olac, a potwem sie przeprosic i to zrobic, w wieku ok21lat zapragnalem tak bardzo milosci ze wyobrazalem sobie ze lezy obok mnie dziewczyna do tego stopnia ze plakalem, a tu nic, do tego miec tez kolegów z ktorymi mozna swiat przemiezac, a tu zupelnie zero, wprawdzie dziewczyny sie interesowaly mna, ale bylem z dala od tego wszystkiego co burzylo sie w mych pragnieniach, np koledzy czesto mieli jakiegos malucha ktory niepokrywal sie z moimi 'upodobaniami', trudno mi to dokonzcyc bo czym bardziej w to wchodze tym bardziej emocje mnie rozdzierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×