Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawienie prania do pralki. Wiecie że nie prałam nic od miesiąca?

Przyszykowanie ładnych ubran na jutro. W razie czego gdybym wstała i chciała ubrac brudne, porozciągane swetry.

Na jutro spódnica, żakiet i buty na platformie! Łaski bez!

+jakis delikatny makijaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, może kiedyś, jak będę mieszkała sama. O ile dożyję

 

Pies to najlepszy przyjaciel czlowieka.Kocha i opiekuje się czlowiekiem bezgranicznie-zalerzy jaka rasa.Ja miałem Boxera.

Boski Pies.Jeśli weżmiesz sobie psa pamiętaj aby być zawsze dobrą dla swojego psa.Wiesz w nerwicy czy depresji czasami cięszko panować

nad nerwami,muj Boxer juz nie żyje.I czasami jak ogladam zdjęcia to przypomina mi sie że nie zawszy byem dla swojego dobry :why:

Ale dbałem o swojego psa jak o brata.Czasami chciało by sie cofnąć czas,bez nn,depresji lepiej bym mojego psa wychował.

To był pies.

Pisałaś że rodzice nie chcą się zgodzić,zawsze możesz mieć psa puzniej.Teraz najwarzniejsz jest aby opanować nerwy i wyjść z nn.

Zamiast psa mozesz jająć się pracą nad soba,sport.Co się odwlecze to nie uciecze :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwarzniejsz jest aby opanować nerwy i wyjść z nn.

Chyba z depresji. W sumie to bardziej lubię gryzonie. Kiedyś miałam 3 chomiki <3 Tylko, że moja mama ma alergie i już nie mogę sobie na nie pozwolić. A były na prawdę kochane i strasznie tęsknie, szczególnie za ostatnim :( Kiedyś sobie kupię, na 100%. Choćby nie wiem jak się mieli ze mnie ludzie śmiać, że dorosła kobieta a chomika w domu trzyma. Nie obchodzi mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwarzniejsz jest aby opanować nerwy i wyjść z nn.

Chyba z depresji. W sumie to bardziej lubię gryzonie. Kiedyś miałam 3 chomiki <3 Tylko, że moja mama ma alergie i już nie mogę sobie na nie pozwolić. A były na prawdę kochane i strasznie tęsknie, szczególnie za ostatnim :( Kiedyś sobie kupię, na 100%. Choćby nie wiem jak się mieli ze mnie ludzie śmiać, że dorosła kobieta a chomika w domu trzyma. Nie obchodzi mnie to.

 

Jesteś ok

Wiekszość ludzkiej populacji może zlapać doła-depresję.Depresja to nic takiego.

Czasem najtwardszy twardziel zlapie depresję to jest część życia.

Góry są do zdobycia,rzeki do przejścia Depresje i Nerwice są do ustabilizowania-balans-równwaga

Znakomita większość ludzi nawet jeśli nigdy nie miała Depresji albo Nerwicy czasami są nadto nerwowi albo maja ogromnego dola.

Z tym dołem to się porobiło jest bardzo popularny teraz.Nie ma takiej Depresji z której się nie da wyjść.

Z karzdego zaburzenia jest wyjście,pokora,nieustepliwość,wytrwałaść,odwaga to wszystko jest w tobie.

Ludzie ogulnie różnia sie od siebie charakterami a bardzo warzne jest wychowanie.

Rzymianie mówili że odwagi człowiek się uczy jak dziecko uczy się chodzić.Podbli znaczny obrzar w starorzytności to ja sie z nimi zgadzam.

Praktyka uczyni cie lepszym. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×