Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako jedyna z całej klasy dostałam maksimum punktów za test z lektury i pani mnie pochwaliła. :yeah:

 

Indifference1, z takim tempem to my już możemy tą maturkę pisać :D

 

Uwaga, uwaga!

Dzisiaj fakultet rano z historii. Ja oczywiście nastawiona bojowo (''nie dam sobie wmówić, że jestem głupia, that is not my name, k&^*a!'') i obkuta z Polski Piastów. Cały fakultet się udzielałam, a historyk do mnie pod koniec lekcji ''Wszyscy jesteście nauczeni, ale Paulina mnie dzisiaj zachwyciła, jak się ładnie nauczyła, no, po prostu jestem w szoku, aż wam oceny do dziennika postawię, bardzo, bardzo mi się to Paulina podoba!''. A ja O.O kto by pomyślał że TO TO COŚ ma uczucia? O.o

Bo jeszcze od tych pochwał uwierzę, że jestem taka genialna i co będzie :roll:wszyscyyyy kłammmmmmiiiiiąąąąąąąąąą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś radość w jakieś jej tam nikłej postaci (ale zawsze) dostarczyło mi znalezienie tego forum. Nie wiem, czy będę się tutaj udzielał, ale poczytam. A jest, co czytać... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Aurora92, pamiętaj, że anoreksja to choroba psychiki, umysłu a nie wskaźnik wagi, nie można tak porównywać. Chwali się że stres Cię nie zjada :D. Ale uwierz mi, że spalają się. Jeżeli nie dostarczysz odpowieniej ilości węgli to może dojść do kwasicy ketnowej... A ciałka ketonowe są bardzo szkodliwe dla naszych ciałek - więc bez wyrzutów sumienia pozwól sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×