Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z tatą, kiedy powiedziałem mu że upewniłem się w przekonaniu że to właśnie moje myśli czynią mnie takim zmęczony. A on jakby to była najoczywistsza rzecz na świecie powiedział :"A ty co myślałeś?"

 

Miło jak tak ktoś podziela punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, gratuluję.Przepraszam,że spóźnione,ale rzadko tu zaglądam a Ty powinnaś ogłosić to całemu światu,przynajmniej forum a nie tak po cichutku :D

 

Przy nowej antenie kierunkowej poziom sygnału na 98% i na reszcie w miarę szybki net bez przerywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...jestem "nowa",obserwuję forum od bardzo dawna ale dopiero teraz dołączyłam "ciałem i duchem" :-)

Radość dziś sprawiło mi to...że nikogo z moich bliskich nie spotkało nic złego...śmierć czy też wypadek.Doceniam to w każdym moim dniu...rozmowy z kochanymi mi osobami i gra na gitarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tata mnie nieźle rozśmieszył. Bo rozmawialiśmy o moim terapeucie trochę. I mówiłam, że jak coś to on ma możliwość załatwienia mi jakiejś roboty itp. itd. A mój ojciec, że mam uważac na takich doktorków. A ja, że o co mu chodzi. A on, że były takie sytuacje, że pacjentki były molestowane przez takich tam psychiatrów czy terapeutów. Normalnie nic mnie tak nie rozbawiło dziś jak to. :lol::lol: Niby się niczym nie przejmują, a jak coś im walnie do głowy, to dochodzą do głupich wniosków. :lol: Nie no leżę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×