Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, może bilans "daję...dostaję" masz zaburzony??? Czas pomyśleć więcej o sobie, o odpoczynku i przyjemnościach??? Życzę Ci tego z całego serca....

 

-- 23 sie 2012, 11:28 --

 

*Monika*, Candy14, slow motion, kiedy wchodzę na forum i widzę Was, Waszą aktywność, od razu czuję się silniejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny :* zabralam sie za pranie dywanikow i w tym momencie dotarlo do mnie, ze to juz koniec sezonu :D Kiedy zabieram sie za gruntowne porzadki w domu to juz znak, ze sezon minal... bo tak przez dwa miesiace dom jest na drugim miejscu i sprzatam po wierzchu z braku czasu.Mam ostatnich gosci a potem odpoczynek :yeah: Troche mi lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem niecałe 3000 postów na forum o zespole Aspergera w trzy dni ;) Pisane przez 4 lata.

Ale nie czuję się jakoś zdrowszy, może tylko mniej pasuję do profilu tego zaburzenia niż kiedyś myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanie to dyspozycji 3 cele jedna to prywatna mini siłownia z bieżnią i rowerkiem. Druga ma tv i laptop no ale z internetem może być problem żeby nie szerzył swoich poglądów. Już nie wspomnę o basenie, bibliotece, sali sportowej i jedzeniu z najwyższej półki układanym przez dietetyków. Do tego dostęp do lekarzy, dentystów, psychiatrów, psychologów za darmo bez kolejek nie tak jak w Polsce. Niejeden bezrobotny czy pracujący Polak by tak chciał no ale jednak nie jest się wolnym ale jakbym miał głodować cy niewolniczo pracować na nędzną wegetacje to wolałbym norweskie więzienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×