Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

W '97 grałam tylko w chińczyka, ale na diablo II już się załapałam, to chyba moja pierwsza poważna gra. :) Halo jest rewelacyjne, nie specjalnie lubię sci-fi, ale ta jest idealna na reset mózgu, relaksuje mnie jak żadna inna. Właściwie obecnie gram tylko w Halo i czasami jeszcze w Skyrim, ale ta druga zjada za dużo czasu. W Halo potrafię pograć z godzinę i odłożyć. Na Skyrim na ogół spędzam pół nocy. ;d

 

Jeszcze nic nie zdążyło mi chyba sprawić radości bo nie wypełzłam jeszcze z pościeli. Ale mam zaplanowany całkiem przyjemny dzień z naleśnikami na śniadanie i kinem po południu, więc zapowiada się, że nadrobię zaległości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boże, Skyrim ! Niestety nie miałem przyjemności zagrać :( Ale ponad rok grałem w tes III morrowind. Piękne wspomnienia pozostały. Ten klimat, muzyka, fabuła :mrgreen: Aktualnie pogrywam w diablo II i gt5 na ps3. Duży chłopiec ze mnie... aż wstyd się przyznać.

 

Na co idziesz do kina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam krótko w TES III, ale siłą rzeczy szybko przesiadłam się na Oblivion, który też został w końcu porzucony na rzecz Skyrim. W sumie każda mi się podobała, ale w Oblivion grałam najwięcej i najdłużej. W studenckim mieszkaniu mamy xboxa na trzy osoby i wszyscy gramy, a i sesja lubi przeszkadzać więc na Skyrim nie miałam tak dużo czasu. W domu nadrabiam. :) A do kina idę na Batmana. Byłam już, ale jeden raz to za mało, wiec korzystam zanim go zdejmą z repertuaru. :) Wracając do gier, próbowałam kiedyś GTA, kolega bardzo chciał mnie w to wciągnąć, ale jazda samochodem w grze wychodzi mi tak samo jak w życiu, czyli wcale. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiące seansów na całym świecie już się odbyły a psychopata trafił się tylko jeden, więc myślę, że zagrożenie jest takie jak w każdym innym miejscu. Poza tym film jest rewelacyjny, chociaż gdy siedziałam w kinie oglądając go pierwszy raz to zaczęłam się zastanawiać nad tamtą sytuacją i zdałam sobie sprawę, że pewnie też wziełabym pierwsze strzały za efekty specjalne. :x W każdym razie dziękuję. Najwyższy czas opuścić moje łóżkowe królestwo i zacząć ten dzień. Z opóźnieniem, ale zawsze. Życzę wam, żeby każdy miał wieczorem wiele do powiedzenia w tym wątku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to jakieś szamaństwo, chociaż wiem że uprawia go też Agasaya. Na poprzednim zlocie "leczyła".

 

 

PoznacSiebie, powinienes byc teraz najzdrowszym facetem na swiecie :P

 

-- 14 sie 2012, 17:07 --

 

aaa zapomnialam.. dzis mi sprawilo radosc zakupienie zajebistej bluzeczki :105: i bielizny w odpowiednim do niej kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×