Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Pani ze sklepu która mnie wpuściła przed sobą w kolejce (akurat pani ze sklepu wtedy nie była sprzedającą - żeby wszyscy zrozumieli :D )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AnissemSirch napisał:

Babka zapytała mnie o dowód w sklepie, a już w tym roku stuknie mi 32. :D

 

a czuję się jak stary dziad. 

Aż tak młodo wyglądasz? Ciekawe 🤔 

Chociaż ja pamiętam jak w pewnym sezonie letnim poprosiłam o dowód osobisty Pana, nie zauważyłam że ma obrączkę na palcu i dziecko trzyma za rękę 😅 ale mi było wtedy głupio 🙈 na swoją obronę dodam że pan faktycznie wyglądał bardzo młodo. Jak wieczorem spotkaliśmy się w pewnym barze to zaczął się śmiać, że dobrze że tutaj o dowód nie wołają😅 ale wtedy naprawdę był duży ruch, bo to miejscowość turystyczna i wtedy był tam tylko jeden sklep 😅 

 

Dzisiaj sprawiło mi radość to że mogłam położyć się szybciej do łóżka i grzeje sobie stopy o ciepły grzejnik 🥲 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szczebiotka napisał:

Aż tak młodo wyglądasz? Ciekawe 🤔 

Chociaż ja pamiętam jak w pewnym sezonie letnim poprosiłam o dowód osobisty Pana, nie zauważyłam że ma obrączkę na palcu i dziecko trzyma za rękę 😅 ale mi było wtedy głupio 🙈 na swoją obronę dodam że pan faktycznie wyglądał bardzo młodo. Jak wieczorem spotkaliśmy się w pewnym barze to zaczął się śmiać, że dobrze że tutaj o dowód nie wołają😅 ale wtedy naprawdę był duży ruch, bo to miejscowość turystyczna i wtedy był tam tylko jeden sklep 😅 

 

Dzisiaj sprawiło mi radość to że mogłam położyć się szybciej do łóżka i grzeje sobie stopy o ciepły grzejnik 🥲 

Rozumiem... żebym jeszcze zarost ogolił, to może by to zmyliło. Chociaż kilku milimetrowy jednolity zarost jest sexy, tak uważam :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×