Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nom, od piątku, tylko że myślałam, że to może reakcja alergiczna. ale utrzymuje się już prawie tydzień... idę do lekarza.

najwyższa temperatura: 36,2

najniższa: 35,3 :lol:

truposz, ja chyba nigdy nie mam gorączek.

Niedobrze, jesteś osłabiona. Może to przemęczenie?

Jakieś leki przyjmujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, od piątku, tylko że myślałam, że to może reakcja alergiczna. ale utrzymuje się już prawie tydzień... idę do lekarza.

najwyższa temperatura: 36,2

najniższa: 35,3 :lol:

truposz, ja chyba nigdy nie mam gorączek.

Niedobrze, jesteś osłabiona. Może to przemęczenie?

Jakieś leki przyjmujesz?

nic nie przyjmuję

wizytę mam dopiero na 16.30

a okazuje się że w pracy nie mają kogo dać na zastępstwo........więc będę musiała iść pewnie sobota i niedziela..........ja pierdolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość sprawiło mi ogłoszenie:

 

6 kulturalnych panów szuka pięknej dziewczyny, która w zamian za wynagrodzenie rozbierze się na wieczorze kawalerskim na stole w celu podania na niej sushi. Zlecenie nie obejmuje niczego więcej. Prosimy o zgłoszenia ze zdjęciami całej sylwetki w stroju kąpielowym. 

 

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-hostessy-promotorzy-reklama-Modelka-na-wieczor-kawalerski-body-sushi-W0QQAdIdZ304887978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj paradoksalnie sprawiło radość to, że zjeb*łem jakiegoś typa za zablokowanie przejazdu samochodem. Paradoksalnie, bo nigdy wcześnie nie potrafiłem wykłócać się z kimś obcym - zawsze odchodziłem z podkulonym ogonem uważając, że nie ma żadnego problemu. Bałem się odezwać do dzisiaj! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonili do mnie z pracy w której pół roku temu składałam papiery w środę mam rozmowę, badania i od czwartku być może do normalniej pracy, na normalną umowę i za normalne pieniądze. Tak bardzo się cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam wielki krok na przód, dla mnie to wiele, bardzo wiele. Ciężko jest i pewnie długo jeszcze będzie ale mam NADZIEJĘ że kiedyś powiem że warto było. Od września zaczynam terapię u psychoterapeuty, następny krok do przodu. Obawiam się trochę ale chce zmienić swoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonili do mnie z pracy w której pół roku temu składałam papiery w środę mam rozmowę, badania i od czwartku być może do normalniej pracy, na normalną umowę i za normalne pieniądze. Tak bardzo się cieszę :)
Od września zaczynam terapię u psychoterapeuty, następny krok do przodu. Obawiam się trochę ale chce zmienić swoje życie.

Jestem z Ciebie bardzo dumna! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3 tyg dopiero wiem o mojej nerwicy nigdzie nie wychodze praktycznie jedynie z rodzicami siedze w domu i coś robie nie mogę dlużej siedziec w jednym miejscu, stać, leżeć itd boję się cały czas, że mi się coś stanie, że zemdleję (tfu tfu) bo takie sa moje objawy nerwicowe słabości, bicie serca itd i boję się mimo, że biorę leki nie wiem czy to czas na takie wychodzenia staram się funkcjonować ale nie jest łatwo już nie raz tu o tym pisałam, i że nie chcę się poddawać ale jak mnie ogarnie panika właśnie przed tym to nie umiem juz opanować i boję się, że znowu najdzie mnie większy lęk (tfu tfu)

 

-- 11 sie 2011, 18:48 --

 

mam straszny lek przed tym, żeby nic mi się nie stało(tfu tfu moja przezorność;)) i caly czas w głowie muszę walczyć z myslami że ''jest ok, jest ok'' :<

 

-- 11 sie 2011, 18:49 --

 

a tak jak napisałam umowiłam sie na miasto dziiaj ale nie wiem czy dam rade :< (tfu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×