Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, okej tylko ze jej uzasadnienie nie pokrywało się z rzeczywistością, nie tylko ja mam takie zdanie.

A poza tym, nie chcę Tobie czy Innym Moderatorom niczego wypominać, ale jestem zmuszony. Wy też w wielu tematach robiłyście offtopy. Ciekawe czy w czasach gdy nie byłaś na tym Forum moderatorem, jak ktoś zamykał temat w który byłas zaangarzowana też reagowałaś obojętnie i spokojnie? Sądząc po Twoim temperamencie myślę że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Typowo kobiece...hmm...no to na pewno chęci do zdrady :)

 

Czy dobrze zrozumiałam kobieta jest kobieca gdy zdradza lub chce zdradzić ? :roll:

W dzisiejszych czasach można spotkać jeszcze dziewice ale prawiczków to jak na wymarcie :P

 

Źle zrozumiałeś. Chodziło o to, że cechy kobiet wg. mnie to nadmierna niewierność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Typowo kobiece...hmm...no to na pewno chęci do zdrady :)

 

Czy dobrze zrozumiałam kobieta jest kobieca gdy zdradza lub chce zdradzić ? :roll:

W dzisiejszych czasach można spotkać jeszcze dziewice ale prawiczków to jak na wymarcie :P

 

Źle zrozumiałeś. Chodziło o to, że cechy kobiet wg. mnie to nadmierna niewierność ;)

 

Zrozumiałaś :mrgreen:

A nieprawda jestem kobieca i uważam ,że wierność nie ma nic z tym wspólnego .

Zresztą to temat o dziewictwie a nie o niewierności :P

Dla mnie dziewica ,prawiczek to osoba przed jakimikolwiek kontaktami seksualnymi.

Błonka nie świadczy o dziewictwie chyba że technicznie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, brzydzisz się kobiecego ciała ? :roll:

Z poprzednich Twoich wypowiedzi wywnioskowałam ,że szukasz dziewicy a nawet gdy będzie to i tak będzie myślał ,że nie jest . Ale dziewicą może być technicznie mieć błonkę a już mieć coś wspólnego z mężczyzną /mężczyznami . Więc co to za dziewica ? :P

Ok na pewno super jak on prawiczek ona dziewica i wielka miłość jak w książkach lub w filmie .

Ale to też zależy od miłości. Pokochasz nie dziewicę zmienisz punkt widzenia . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że się brzydzę, tylko o określenie. Błonka kojarzy mi się nie za bardzo dobrze z jakimiś pierdołami. O wiele lepiej wolę określenie dziewica :)

 

Pokochasz nie dziewicę zmienisz punkt widzenia . :)

 

Niedawno pokochałem i wręcz przeciwnie...pogorszyło mi się i zdałem sobie sprawę jaki mam problem. Dlatego założyłem ten temat...po części.

Może gdyby ona była dziewicą to nie było by tego tematu i problemu o którym bym wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że cechy kobiet wg. mnie to nadmierna niewierność ;)

A jest nienadmierna niewierność? :lol:

 

Z tego co ja wiem, to właśnie faceci są genetycznie zdeterminowani do zdrady, zapłodnienie jak największej liczy kobiet i pozostawienie dużej ilości materiału genetycznego......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, :lol: weź mnie nie rozśmieszaj, gdzie genetyka a gdzie kasa....następny który stara się zamaskować swoją nieudolność życiową zrzucając winę na kobiety. Pewnie my w ogóle nic innego w życiu nie robimy tylko albo się kurwimy albo lecimy na kasę ...a na jedno wychodzi.

ZOSTAŃ GEJEM :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony genetyka kobiety jest tak skonstruowana, że zostaje przyciągana przez pieniądze ;/

 

Zamiast wypisywac takie rzeczy, poszedlbys wreszcie na terapie...Z takim mysleniem zostaniesz samotnym, nieszczesliwym, zgorzknialym gburem...Skoro faceci sa tacy super, a kobiety takie okropne, to wez sobie za meza faceta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, nie możesz iść na terapię bo takie narzekanie ci pasuje jak widać..... jak pisałam, łatwiej jest zrzucać winę za swoje niepowodzenia życiowe na kobiety.....za terapię nie trzeba koniecznie płacić, można iść na terapię na NFZ...a poza tym można sobie coś dorobić w weekendy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony genetyka kobiety jest tak skonstruowana, że zostaje przyciągana przez pieniądze ;/

 

 

:roll:

tzn. że to, że mam cycki i waginę i inne odróżniające mnie cechy od bycia facetem znaczy że powinnam za to kasę dostawać? AHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan,

 

Jak najbardziej mozesz szukac dziewicy i jak bedziesz chcial to taka znajdziesz....

 

Natomiast nie ograniczaj sie az tak bardzo....To znaczy co innego kurewka , a co innego normalna dziewczyna....

 

np wiadomo, ze powiedzmy 22 latka , ktora spala np z 10 facetami to zwyczajna "wyzymaczka", puszczalska , nie warta uwagi....

 

Ale calkowicie normalne jest, ze np 22-5 latka byla tam powiedzmy w 1-3 powazniejszych zwiazkach...

 

 

Co do Twoich obaw odnosnie wiernosci...Coz, wszystko zalezy od zasad, charakteru, popedu...Nie mozna generalizowac....

 

Sa puszczalskie (ktore najczesciej bardzo sie obruszaja jak ktos im to uswiadomi hahaha) i sa normalne kobiety.

 

Jednych jest duzo i drugich tez jest sporo.

 

Nie ma co popadac w panike...

 

Powiem jeszcze tak jakbys szukal to bys znalazl, chocbys preferowal jakas masochistke, analistke, fetyszystke....Dla chcacego nic trudnego.

 

Krotko mowiac problem lezy pewnie w trudnosciach w nawiazywaniu kontaktow - zatem terapia czy jakis profesjonalny kurs podrywu i smigaj.

 

 

Ps to, ze kobiety bardzo czesto leca na kase to normalka, ale nie ma w tym nic zlego... Przeciez facet powinien byc obrotny, przedsiebiorczy, silny, sprytny i cwany - nie ma co sie dziwic, ze obrotny brzydal bedzie mial piekne kobiety, a niebrzydki niesmialek ni hu hu :).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×