Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

logicznie rzecz biorąc - jeśli będzie jej z pierwszym partnerem dobrze to po co miałaby szukać przygody?

no jak to po co ???

bo prędzej czy później się zacznie myślenie ....."hmmmm...a może by tak" dla sportu, dla zabawy, żeby sprawdzić jak to jest z innym, bo monogamię wymyślili ludzie...itp itd

 

Bzykanie przed ślubem dla każdego!!

ładny avatar :)

ja wolę takie właśnie ukłute najlepiej co najmniej kilkanaście razy.....no takie co z niejednego pieca chleb jadły :D:D:D

.....alleluja :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie! :)

 

Niestety jest tak, że czasem ktoś popełnia błędy. Ale niech pierwszy rzuci kamień ten co jest bez winy....

 

[Dodane po edycji:]

 

Allah, oj od takich co "dla sportu dla zabawy" to lepiej trzymać się z daleka jeżeli samemu nie ma się takiego podejścia.

 

A może o to właśnie tajemniczemu chodzi? Że takich chce unikać? Ja nie oceniam - ale dla mnie to też nie mogłaby być kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

No tak, ale są schizofrenicy, psychopaci, ludzie z nerwicą i depresją, którzy mają życie seksualne i bardzo bogate.

 

Jesteś pewien tego co piszesz??? Skąd takie przeświadczenie ? Szczególnie jeżeli chodzi o ludzi w depresji i schizofreników ???

 

 

LitrMaślanki, no może ze schizofrenikami poleciałem 8) , ale jest wielu ludzi z fobiami lękami, czy psychozami co nie mają problemu z seksem, no chyba że uw nerwica, czy fobia spowodwana jest właśnie na punkcie seksualności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A może o to właśnie tajemniczemu chodzi? Że takich chce unikać? Ja nie oceniam - ale dla mnie to też nie mogłaby być kobieta.

 

Tajemniczemu chodzi o to, zeby unikac WSZYSTKICH kobiet i mysle, ze to juz powinno byc jasne dla kazdego, po przeczytaniu 2 jego watkow (no chyba, ze ktos nie czytal akurat ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim sensie dziwki i suki??? W sensie czysto seksualnym, czy ogolnie palasz niechecia do kobiet? Swoja mame, czy babcie tez uwazasz za dziwke i suke???

A "kobiecosci" w sobie tez nie lubisz, czy akceptujesz "miekkie" cechy swojego charakteru - wrazliwosc, uczuciowosc itp.?

 

W takim sensie, że się puszczają, nie są wierne itp.

 

Niee, o swojej mamie tak nie myślę....teraz jest inne pokolenie. Za czasów kiedy moja mama była młoda było zupełnie inaczej,

 

Czy ja wiem czy takie kobiece te cechy ;p Ogólnie nie jestem jakiś brutalny, nie lubię przemocy i innej patologi. Tak więc jak najbardziej akceptuje u sibie te cechy charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jest....nie wiem gdzie wyczytałeś, że przepadam za kobietami ;p

 

Typowo kobiece...hmm...no to na pewno chęci do zdrady :)

Może jeszcze to że kobieta która jest najładniejsza uważa, że jest najlepsza i traktuje się jak księżniczkę...W ogóle to kobiety mają jakiegoś hopla na tle urody...nawet się rozbiorą i nie wiadomo co jeszcze, aby zwrócić na siebie uwagę. Dobrym przykładam tutaj mogą być "modelki" które się rozbierają przed obiektywem mają chłopaka lub męża...mi się to w głowie nie mieści. Przecież co musi czuć partner takiej dziewczyny jak patrzy na jej zdjęcia...to jest dopiero paranoja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu uważasz, że teraz jest inaczej? Poprzednie pokolenie czekało na dzieci od bociana?

 

Ej....

 

Ja widzę różne zmiany i sam się zastanawiam czy pasuję do tego świata (tzn. raczej czemu nie pasuję). Ale nie przesadzajmy.

 

Tak samo jak nie wszyscy faceci myślą którą by tu jeszcze... tak samo nie wszystkie kobiety... I kiedyś i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik eh, a po co piszesz ten post, kiedys sexualnosc byla znikoma a zrobienie dziecka to inna sprawa, a po co ta gadka ze nie wszystkie i wszyscy mysla o jednym

 

Tajemniczy , albo mowią każdemu ze jest ten jedyny, a zwykły swój proceder kurewski nazywaja poszukiwaniem miłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, nie moge z Toba no! :nono::mrgreen:

Piszesz tak chlodno, tak bez emocji i powierzchownie - jako baba nie moge zniesc tego!!! Aaaaaaa! :mrgreen:

 

Jesli postanowisz udac sie na terapie w przyszlosci, bardzo trudno bedzie terapeucie do Ciebie dotrzec ;) Ciekawe co bys odpowiedzial na pytanie: "Jakie EMOCJE budza w Tobie kobiety"... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A myślałem, że kobiety są nieco bardziej uczuciowe niż mężczyźni ;p

 

No patrz, cos pozytywnego jednak wyluskales z okropnych bab :D Ja wlasnie tak z uczuciem tu krzycze ;)

 

 

Czy ja wiem czy bez emocji...nie potrafię inaczej.

 

 

Domyslam sie, ze nie potrafisz... I wlasnie szkoda, bo jakbys mial lepszy kontakt ze swoimi emocjami, zalapalbys o co chodzi w Twoim "problemie" z kobietami :) Ale mozna pracowac nad tym, tylko trzeba chciec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, nie szukam taniej sensacji, ale chyba nikt nie lubi być blokowany i ignorowany, w głoszeniu swoich poglądów.

 

A co do wrzucenia tego tematu do kosza to całkiem prawdopodobne wystarczy że ktoś oceni że rozmowa idzie w innym kierunku co trzeba i koniec tematu. ( kompletny bez sens i tyle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×