Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

linka,

 

Wydaje mi sie, ze to za duzo jak na ten wiek, gdyz, nie mozna byc w 10 powaznych zwiazkach w tym wieku..

 

JEdnak sytuacja kobiet i facetow jest zgola inna - to kobieta decyduje czy idzie do lozka czy nie....jak kolesiowi daja to bedzie bral - mowiac kolokwialnie....Oczywiscie wiekszosc mezczyzn tak zrobi. NIe wszyscy.

 

Chociaz ja nie pochwalam puszczania sie facetow rowniez.

 

Milosc w zwiazku OK - puszczanie sie ? Nie OK :).

 

Swoja droga normalna 22-4 latka nie ma szans byc w wiecej niz 5 zwiazkach,a to i tak bardzo duzo.

 

[Dodane po edycji:]

 

psyche.,

 

Dokladnie. Ja tez sobie nie wyobrazam nawet calowac sie z kobieta co miala 10 kolesi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Jasne, ze tak. Dla kobiet to totalne szmacenie sie. Dla facetow nieco mniejsze ( kobiety "wpuszczaja", nie na odwrot) , ale tez jest to kurwienie sie.

 

To czy ktos ocenia kurwienie negatywnie czy nie to juz inna kwestia.

 

JEdnakowoz samo zjawisko mozna tylko tak nazwac.

 

Z obserwacji moich i znajomych - obrotni kolesie najczesciej sobie znajduja porzadne kobiety, a ci super-niesmiali trafiaja na kurewki, ktore chca miec porzadnego faceta zeby na nie robil ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, a to żeby iść z kimś do łózka to musi być poważny związek? W innym wypadku to jest już puszczanie się i kurwienie?

 

Według mnie jak najbardziej, bo niby po co idzie z nim do łóżka skoro go nie kocha ? Dla pieniędzy, bo musi ładnie wyglądać dla tego jedynego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: współczuję towarzystwa i szowinistycznego podejścia do życia .

 

[Dodane po edycji:]

 

Tajemniczy Pan, ty masz straszny kompleks.....z tą kasa...nie masz więc uważasz że nie będziesz nigdy miał kobiety, bo w końcu one tylko na to lecą...a może to wynika z tego ze jesteś nieporadny życiowo? :-|

Wyobraź sobie że ludzie uprawiają seks, z kimś kogo nie koniecznie kochają, nie dla pieniędzy ale dla przyjemności.

 

Ja nie piszę o ustawicznym bzykaniu się z kim popadnie ale jednorazowym "epizodzie" który zdarza się raz na rok itd...

 

ps. Nie ma czegoś takiego jak: ten jedyny - ta jedyna...niestety...... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Nie widzie nic szowinistycznego...Dodatkowo dlaczego wspolczujesz towarzystwa :) ? (zainteresowalo mnie to hehe )

 

Ps. pesymistyczne masz podejscie, wedlug mnie jak najbardziej istnieje "ten/ta jedyny/jedyna".

 

Aczkolwiek nie oznacza to, ze zawsze bedzie super kolorowo, nigdy zadnych awantur, sprzeczek etc...

 

 

Co do seksu dla przyjemnosci okazjonalnie..coz zalezy od czestotliwosci...tam raz na rok to sie moze zdarzyc kazdemu (oczywiscie nie bedac w zwiazku)....

 

Ale powiedzmy raz na miesiac to regularna kurwiarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, ty masz straszny kompleks.....z tą kasa...nie masz więc uważasz że nie będziesz nigdy miał kobiety, bo w końcu one tylko na to lecą...a może to wynika z tego ze jesteś nieporadny życiowo? :-|

 

Nie chodzi o to, że nie mam kasy, bo aż tak tragicznie to nie jest ;)

 

Jeżeli miałbym mieć dziewczyne której zależy tylko na kasie to o wiele bardziej wolał bym żyć sam :)

 

Nieporadny życiowo ? Czyli np. jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, stwierdzenie że kobiety lecą na kasę jest obraźliwe dla nas i zaufaj mi po twoich wypowiedziach w tym temacie wątpię żeby jakaś dziewczyna z forum ( nie lecąca na kasę) się z tobą umówiła. Powielasz masę stereotypów, obrażasz kobiety....jesteś do nich negatywnie nastawiony - tak to nigdy nie znajdziesz dziewczyny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Ale nie ma nic zlego w leceniu na kase- tyle, ze pod tym pojeciem kryje sie cos innego...

 

Co innego sponsoring a co innego atrakcyjnosc mezczyzny...

 

Przeciez oczywista sprawa jest, ze jedna z najwazniejszych rzeczy o ile nie najwazniejsza jest to, ze facet powinien byc cwany i przedsiebiorczy = umiec niezle zarabiac, wiec logiczne jest, ze kobiety za znacznie atrakcyjnieszjego beda uwazaly jakiegos przedsiebiorce czy faceta na "stanowisku" niz smieciarza...

 

No nie mow, ze tak nie jest ? ^^

 

Chociaz jest to calkowicie normalnie i nie ma w tym nic zlego. (nie mylic ze sponsoringiem czy pseudosponsoringiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, jeśli spotkasz się z dziewczyną i powiesz jej ,że dla Ciebie kobiety to dz*** i k*** to raczej nie masz co liczyć na dłuższą znajomość :)

 

Nie mówi o tym nikomu. A jak spotykałem się z pewną dziewczyną i gdy się dowiedziałem, że miała 2 chłopaków przede mną to po prostu spokojnie zerwałem z nią kontakty...tzn. tak delikatnie, że nie mam czasu, nie jestem gotowy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, może pomyśl innymi kategoriami , ludzie są wyposażeni w seksualność w jakimś konkretnym celu,prawda? A przeświadczenie o konieczności posiadania wianka ...przeterminowało się dawno,dawno temu.

Nic złego w seksie nie ma ,ergo nic złego nie ma w osobie uprawiającej seks .

Zastanów sie tez gdzie jest fundament tego Twojego szablonu myślowego? Czy to element wyniesiony z domu ? czy raczej oparty na przesłankach religijnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, jak czegoś nie zrobisz z tym ( czytaj nie podejmiesz kroków w celu leczenia, nie poprosisz o pomoc specjalisty) to za każdym razem będziesz tak robił. Bo nawet jeśli będziesz jej pierwszym chłopakiem, to okaże się, ze będą przeszkadzać ci jej koledzy, a później listonosz, a później nauczyciel itd itd....dla mnie to równia pochyła do chorobliwej zazdrości. Albo będziesz cały czas sam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, może tu nie o zazdrość chodzi tylko wpojona myślę ,ze jak nie dziewica to brudna jest?

Mi to bardzo wygląda na rodziców lub dziadków o dość ortodoksyjnych poglądach . Wbili chłopakowi do głowy bzdurę ,która zaczyna procentować . Ale mogę się mylić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niego i dziewica i nie dziewica, jest dziwka i kurwa, lecaca na kase, sklonna do zdrad, glupawa, denerwujaca...Po prostu taka jest w jego oczach KAZDA KOBIETA. Jak zniknie to myslenie o kobietach, zniknie tez mechanizm obronny w postaci wymyslania bzdurek o dziewictwie...;) I mysle, ze ani rodzice ani dziadkowie nie wbili mu takiego pogladu do glowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, a ile miała lat jesli mogę spytać ?

Bo 2 to nie jest znowu tragicznie i nie zasługuje na miano k*** :P

 

W moim wieku była, aczkolwiek chodziła do innej szkoły...na szczęście.

 

Takich poglądów raczej nie wyniosłem z domu. Jak już pisałem nie wiem skąd się wzięły, wydaje mi się, że było od początku ;/

 

To że te stereotypy o dziewicach i wgl wyginęły to nie znaczy, że były gorsze, wręcz przeciwnie. Myślę, że gdyby bylibyśmy świadkami paruzji świat zmienił by się o 180%. Kiedyś (jakieś 20-30 lat temu) ludzi chodzili do kościoła po 10 km na piechotę czy to zima czy nie, a teraz ludzie mieszkają przy kościele i to im się dupy nie chce ruszyć. Nie mówcie mi teraz, że jakiś wiele religijny jestem, ale po prostu obserwuję to co się dzieje.

 

Niedługo pewnie w ogóle ślubów nie będzie, tylko robienie dzieci z kim popadnie i nikomu nie będzie to przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogorszyło mi się i zdałem sobie sprawę jaki mam problem

Tajemniczy Pan, to opowiedz nam jaki masz problem?

 

No, że postrzegam wszystkie dziewczyny jak dziwki...;/ (ogólnie rzecz ujmując)

 

 

to moim skromnym zdaniem powinieneś iść do psychologa, z tą sprawą, a nie pitolić na forum, bo to do niczego cie nie doprowadzi, chyba sam to widzisz. Psycholog pomoże Ci znaleźć przyczyne takiego toku myslenia, i pomoże Ci nakierować właściwy tok rozumowania.

Innej rady nie ma, a co z tym zrobisz to twoja sprawa. Nawet jak się zwiąrzsz z dziewicą, to i tak nie będziesz szczęśliwy, bo zobaczysz ze raz do kogoś się rzyczliwie uśmiechnie i już będziesz czuć do niej pogardę. IDŹ do PSYCHOLOGA na TERAPIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, i znowu wpadasz ze skrajności w skrajność - między ślubem katolickim a robieniem dzieci z kom popadnie jest cała równina zachowań.

Nie trzeba obrazu majstrować dziecka, można uprawiać seks tylko dla przyjemności ( a nie dla prokreacji). Wyobraź sobie że ludzie żyjący bez ślubu też mają swoją moralność, nie gorszą od katolików, a czasem i lepszą i nie sypiają z kom popadnie, no i chyba lepiej jak będzie mniej ślubów a będą brane z prawdziwej wiary a nie jak teraz : bo co ludzie powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×