Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, nie jesteś trochę za grzeczna? Nie mówię, żeby od razu mieć tęczę na głowie i tonę tapety, ale to przesada, żeby nie móc się w liceum pomalować czy pofarbować.

 

A ja dziś znowu miłością żyję :D

I rozbuchanym instynktem macierzyńskim, który za kilka miesięcy przeleję na kota, a na dziecko najszybciej za 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Chciałabym tak się postawić, zrobić sobie drugą dziurkę w uchu, przynajmniej rzęsy machnąć tuszem, ale z drugiej strony słyszę już w głowie jęk ojca i widzę późniejsze traktowanie mnie. Sam mówił, że taka tresura dziecka jest dobra :roll:

po prostu brak mi sił i odwagi...

na wigilię klasową przyszła mnie moja o kilka lat starsza ciocia umalować. Tak opierdzielił nas dwie, że ona od grudnia do nas nie przychodzi, bo się boi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że matka byłaby za, gdyż w sprawie malowania między rodzicami jest konflikt; matka na mnie krzyczy, że jestem taka stara i się nie maluję, ojciec zaś od razu krzyczy na matkę, że ze mnie za duża gówniara jest i będę mogła dopiero jak nie będę z nimi mieszkać :roll:

sama chciałabym pomalować sobie końcówki włosów i ubierać się trochę inaczej, ale oczywiście zawsze jak tylko coś kupię to jest duży problem jak się tego pozbyć :roll: brakuje mi chęci i sił. Po prostu boję się ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, nie jesteś trochę za grzeczna? Nie mówię, żeby od razu mieć tęczę na głowie i tonę tapety, ale to przesada, żeby nie móc się w liceum pomalować czy pofarbować.

Dziewczyny, przeczytajcie sobie statut szkoły. Vett, Ty jesteś w 3 gimnazjum, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×