Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Bojesie2012

Boję się spać w nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni zaczął mnie męczyć temat "Koniec Świata 2012" i od tych paru dni sie boje zasnąć; że koniec świata będzie itd. Co mam zrobić?

Możesz Zacząć Od Przyjęcia Zasady, Że Nie Zaczynamy Wszystkich Wyrazów Dużą Literą (dop. lith)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Bojesie2012, to jeszcze 2 lata przecież więc śpij spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastanów się ile razy miał nadejść koniec świata... i jak zawsze nic z tego ;) poza tym nawet jeśli to zginiemy wszyscy razem nie będziesz sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mnie meczy to ze niewiem czy naprawde jest Niebo i czy sie do niego idzie jak jest sie dobrym , i sie boje ze nie ma nieba i umre i nie bedzie mnie wcale ani na swiecie ani w Niebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hmm, też mnie to kiedyś męczyło/przerażało. Nie wiem ile masz lat, ja byłem wtedy nastolatkiem. U mnie to minęło z wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie.

ale nawet gdyby mial sie skonczyc to co z tego? :D dzis jest dzis jutro jest jutro;) glowa do gory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja nie wierzę. Świat się z pewnością kiedyś skończy, ale jeszcze pare milionów lat pociągnie. Tak więc ja śpię spokojnie...tzn niespokojnie, ale mój brak spokoju jest bardziej osobisty, a nie taki globalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bojesie2012, uwierz,że jak będzie miał nastąpic koniec świata.....to wydarzy się to w najbardziej nieoczekiwanym przez Ciebie okresie życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez sie boje pojsc spac,ale z innego powodu,jak zamkne oczy to widze rozne rzeczy,jakies twarze,jakies sceny,jak otworze to znika wszystko....mam tak ktos??mam nadzieje ze to nie poczatek choroby psychicznej... :why:

[Dodane po edycji:]

prosze powiedzcie czy tez tak ktos ma,badz mial...ja sie tego bardzo boje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nadejdzie konieć świata to wszystko się skończy - nasze głupie problemy, pomysły, fobie, etc. Więc myśl sobie tak : jeżeli tak się stanie to uwolnię się od swojej choroby na dobre. Nie będzie mnie już na świecie i śpij spokojnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Na dodatek nie będziesz sam, razem z Tobą zginie pare miliardów ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Musisz sobie uswiadomic w glowie co bedzie po smierci czy tez koncu swiata, jedni wierza w Boga inni znowu w reinkanacje, jeszcze inni w latającego wysysacza dusz. Chyba najgorzej bedzie sie nam spalo w ciagu tego tygodnia przed zapowiadanym koncem swiata, ja mam zamiar poimprezeowac za 2 lata, w koncu czeka nas koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi