Skocz do zawartości
Nerwica.com

coś w przełyku


Monii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) jestem tutaj pierwszy raz, wczesniej byłam na hipochondrii ponieważ wydaje mi sie ze mam nerwice. Od kilku dni męczy mnie taka właśnie kula ale w przełyku. Raz z lewej raz z prawej stony czy to normalne? ja sie boje ze mam raka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monii, Sama sobie juz odpowiedziałaś na to pytanie, lekarze nic nei wykryli. To sąobjawy somatyczne nerwicy. W hipochondrii m. in. tak jest ,że doszukujemy się chorób. Wszystkie badania są prawidłowe......a my nie dowierzamy. To lęk Tobą kieruje. Żeby go pokonać zalecam wizytę u terapeuty w leczeniu podstawowym nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, :brawo::uklon:

Monii, w nerwicy wszystko jest możliwe,i wlasnie to "przesuwanie" dowodzi ,że masz to na tle nerwowym.Wyobrażasz sobie żeby nowotwór się przemieszczal raz w lewo raz w prawo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) jestem tutaj pierwszy raz, wczesniej byłam na hipochondrii ponieważ wydaje mi sie ze mam nerwice. Od kilku dni męczy mnie taka właśnie kula ale w przełyku. Raz z lewej raz z prawej stony czy to normalne? ja sie boje ze mam raka:(

 

 

"my" wszyscy to znamy. Oczy wisnie niech to przebada lekarz. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) dziś to "coś w przełyku" czuję troszke mnie ale to z racji tego, ze nie miałam czasu sie nad tym zastanawiać bo zajęłam sie pracą

i jeszcze 1 : czy tez odczuwacie gorące uszy ?? Może to śmieszne, ale ja czuje takie gorąco, raz w jednym raz w drugim uchu u góry :/ :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika nie chodze :(

po ostatnim- zreszta najwiekszym ataku obiecałam sobie,że pojde..ale poczulam sie lepiej i tak jakoś sie ociągam

teraz generalnie tez czuje sie zle, dale z tym gardłem, wczoraj bolała mnie prawa strona dziś lewa i tak ciągle, pocieszam sie ze to tylko nerwica ale naprawde juz nie daje rady :((((((((((

byłam u 2 laryngologów, nic tam nie zobaczli, rodzinny tez nie (do ktorego mam wielkie zaufanie) ale dalej sobie wkrecam coś... nie moge przełykać sliny, mam ucisk raz z lewej raz z prawej str. czy to normalne??/ do tego mi goraco w ucho, wlasnie z danej strony ... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.....

Biore od miesiąca escitalopram. Zaczęla nękac mnie kula w gardle. "globus"

Podobnie mialem kiedyś po mianserynie, oraz na początku choroby przez jakis rok. Potem byl spokój.

Czy u kogos leki wywoływały to badziewie również?

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×