Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spokojne miesce na urlop.


Kate83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam dużo takich miejsc w moim województwie. A chcesz nad morzem czy nad jeziorem? I jak cenowo?

Znam świetny ośrodek nad samym morzem- mają konie itd, ale ceny mają też imponujące (sama jezdziłam konno, więc też lubię takie oferty). Zależy jaki masz budżet dobowy na jedną osobę- nocleg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł? No to w takiej cenie możesz mieć jedynie nocleg w zwyczajnym pensjonacie nad morzem (bez dodatkowych usług i bez wyżywienia, średnie ceny to 35-50zł w sezonie, zależnie od pokoju, dwójki są ogólnie po 50zł/ osoba). Albo możesz mieć domek nad jeziorem- 6 osobowy typu Brda kosztuje ok 220-250zł za dobę. Polecam jeden ośrodek, byłam tam - mają stołówkę (obiad z dwóch dań 15zł), kajaki, rowery wodne, tenisa, strzelnicę, kosza, las, jezioro itd

 

http://www.wajk.pl/

 

Natomiast nad morzem jak dla mnie tylko gmina Rewal jak chce się odpocząć (moje miejsce na ziemi) albo Międzyzdroje jak ktoś chce się rozerwać.

A orientuję się, bo tu mieszkam no i studiuję turystykę :smile:

 

p.s. Nie za póżno się za to bierzesz? :P Moja teściowa już 1 maja narzeka że dopiero teraz dzwonią o pokoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się za późno za wszystko zabieram :smile:

50 zeta chodzi tylko o nocleg, wiem ze właśnie takie ceny są, 2 lata z rzędu jeździmy nad morze, czas jechać gdzieś indziej ;)

 

Dzięki za linka, przejrzałam stronkę i powiem szczerze,że całkiem fajny ten ośrodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×