Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lękowa myslałam ze z niej wyszłam


agnieszka333

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po leczeniu kilka lat temu na oddziale nerwic miałam spokój z lekami a było to straszne bo miałam takie napady ze szłam ulica i zaczęłam sie trząść jak galareta i leciala mi krew z nosa ja nawet nie czułam kiedy leci mi krew baąłm sie ludzi a to przez to ze miałam chłopaka z kjtórym byłam 9 lat to był mój pierwszy chłopak i jak zaszłam w ciaze majac 20 lat on jak sie dowiedział to mnie pobił i zostawil na ulicy jak psa dziecko oczywiscie urozdiłoo sie przed czaem ale z licznymi obrazeniami i nie przezyło a dodaje ciąze bardzo ukrywaąlm bo wiedzialam ze on nie bedzie chciał byc ojcem bo to karierowicz był. potem była tragedia bo zmarłą moja mama a ten były chłloopak mnie nachodził nadal zgłąszaąłm na policje bo nigdzie nie mogłam wyjsc ani do pracy ani do szkoły i tak sie skonczyło ze trafiłam na nerwuice tam poo 3 miesiacach terapi było bardzo dobrze brałam tylko chhloroprotixen na noc bo zawsze miaąłm problemy ze snem a teraz wciagnełam sie w estazolam bo zmarł mi tata dzidkowie i po tym leku czuje sie dobrze biore go kilka lat ale czuje ze juz na mnie przestaje bdziaąłć i nie wiem co robic mam meża starszego od siebie jest bardzo dobry dla mnie ale mamy problem nie mozemy miec dziecka a to jest moje marzenie co zajde w ciaze to pod koniec dzidzius umiera i ja już jestem u kresu załamanaia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×