Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated,

ech przynajmniej Ci sie otwiera a me wyrzuca i wyskakuje ,ze nie mozna nawiązać połączenia,

oglądałam kiedys program,ze ostatnio robi sie modne wypalanie znaków , wzorów na ciele , jak tatuazy tylko sie je wypala, jak pokazali,ze ludzie za to płacą to mis ie słąbo zrobiło jak o bólu pomyslałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

ech przynajmniej Ci sie otwiera a me wyrzuca i wyskakuje ,ze nie mozna nawiązać połączenia,

oglądałam kiedys program,ze ostatnio robi sie modne wypalanie znaków , wzorów na ciele , jak tatuazy tylko sie je wypala, jak pokazali,ze ludzie za to płacą to mis ie słąbo zrobiło jak o bólu pomyslałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, mam dokładnie to samo... I to zazwyczaj w sytuacji, gdy zaczyna się dziać coś interesującego, albo po prostu brakuje już czasu :evil:;)

 

-- 08 lip 2012, 22:59 --

 

*Wiola*, dawaj na pw ;)

Problem z tymi naszymi forumowymi pw polega na tym, że nie można do nich dodawać załączników... Wypada to chyba zgłosić gdzieś wyżej ;)

 

-- 08 lip 2012, 23:00 --

 

Abstrakcja, jeśli chodzi o Twoją prośbę, podbijam :!::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, mam dokładnie to samo... I to zazwyczaj w sytuacji, gdy zaczyna się dziać coś interesującego, albo po prostu brakuje już czasu :evil:;)

 

-- 08 lip 2012, 22:59 --

 

*Wiola*, dawaj na pw ;)

Problem z tymi naszymi forumowymi pw polega na tym, że nie można do nich dodawać załączników... Wypada to chyba zgłosić gdzieś wyżej ;)

 

-- 08 lip 2012, 23:00 --

 

Abstrakcja, jeśli chodzi o Twoją prośbę, podbijam :!::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×