Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam serdecznie


dott.isabella

Rekomendowane odpowiedzi

mam juz wszystkiego dosc chce wyjsc z tej beznadziejnej szarosci czucia cie normalana a nie zyc w strachu ze zaraz zemdleje lub umre iszybko klade sie lezec tak nie moze byc a tu nawet nie ma z kim porozmawiac no moze nie tak ze nie ma tylko powiedziec prawde to co mam w sierodku i co mnie naprawde gnebi prosze pana boga o pomoc i wiem ze ja otrzymam biore xanax 0,25 i mysle kiedy zacznie dzialac mam wspaniala coreczke idzie w niedziele do pierwszej komuni swietej i chciala bym czuc sie dobrze byc przy mojej laluni i zeby nie musiala slyszec corciu prosze cie zostaw mame sama 5 minut musze odpoczac bo mnie bierze lub juz wzielo i n ie wiem co robic i jak niunia chce wyjsc lub sie pobawic ja mowie nie teraz trak nie moze byc ona ma tylko mnie rozwiodlam sie zaraz po narodzeniu malej bo nie bylo sensu zyc z mezczyzna ktory mnie kocha i nie kocha wlasnego dziecka powtarzajac mi w ciazy a moze lekarz sie pomylil i bedzie chlopiec balwan jeden pozniej zmarla moja najkochansz mamusia ja jestem jedynaczka moj ojciec to alkocholik jak chece na swoja korzysc to jest ok zaraz po smierci mamy 4 miesiace ozenil sie 2 raz zabrali mi wszystko podali do sadu ze nie mieszkam w pl pracuje zagranica wyciagneli brudy musialam sprzedac mieszkanie dziadkow w ktorym mieszkalam jak bylam mala z mamusia i nim pozniej wyjechalam gnebi mnie do dzisiaj zawsze mowiac ze je stem k........... bo nie zostalam z moim mezem bogatym arabem co handlowal........ lepiej byc samemu zyc jak mozna i byc szczesliwym i tak bylo dopoki zyla moja mamusia przed smierca na 3 miesiace przyjechala do mnie i powiedziala ze zostaje ze mna nie wraca do polski i do pijaka i zostala nie wrocila ja i mojej mamusi brat przywiezlismy my ja do polki w malej kasetce i tak mi sie zaczelo wszystko psuc wlasny ojciec mnie nie nawidzi i wyzywa wola alimenty do polski przyjerzdzam raz do roku bo moja lalunia uwielbia polske jak ja wynajmujemu cos zawsze jest tez najkochanszy wujek moj chrzesny brat mojej mamy wlasnie przyjedzie w piatek na komunie bardzo mi pomaga jak moze ale w moim sercu jest pustka i mysl gdzie zbladzilam co zrobilam nie tak moze ktos z was mi pomoze prosze mam dosc bycia samej lub otoczona osobami niewlasciwymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie obwiniaj się...dobrze zrobiłaś, ze rozeszłaś się z mężem, który nie kochał waszego dziecka, po co być z kimś na siłę...dużo też przeszłaś...po takich przeżyciach, po stracie bliskiej osoby człowiekowi trudno jest dojść do siebie...godzenie z tym jest bardzo ciężkie

trzymaj się ciepło

przytulam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×