Skocz do zawartości
Nerwica.com

OLANZAPINA (Anzorin, Egolanza, Olanzapina Mylan/ STADA/ Apoex/ Bluefish/ Lekam/ +pharma, Olanzaran, Olanzin, Olazax, Olazax Disperzi, Olpinat, Olzapin, Ranofren, Zalasta, Zolafren, Zolafren-Swift, Zolaxa, Zolaxa Rapid, Zopridoxin)


Wera

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      13
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam receptę na Ranofren. To chyba nowy generyk, bo substancja czynna się zgadza, ale nie ma nazwy w tytule wątku. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi jestem przerażona. O ulotce już nie wspomnę. Lekarka mi zabroniła ją czytać, ale nie mogłam się powstrzymać. Mam brać pól tabletki na noc. Jak nie będę po nim spała to mam brać całą tabletkę. Boję się uzależnienia, bo już lekkiego się nabawiłam od Xanaxu. Z jednego bagna mam wpaść w drugie?

Zeświruję bardziej od tych wszystkich lekarzy i ich leków :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą olanzapinę dostałaś zamiast fluo czy do fluo?

Dostałam ją na sen, żeby zejść z Xanaxu na noc. Wzięłam ją tylko raz. Spałam jak zabita, pół dnia chodziłam nieprzytomna. Fluo już nie biorę. W niedzielę zaczynam wenlę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmwfan, a masz schizofrenie lub paranoje? jak nie masz to będziesz słono bulił.

O, właśnie zauważyłem, że droga ta olanzapina, ponad 100 zł, no cóż trzeba będzie się zastanowić nad innym lekiem, albo podwyższyć dawkę rispoleptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmwfan, doz wskazuje,że jakiś jeden z zamienników kosztuje 187 zł to juz prawie do 200zł za jedno opakowanie. Jak dla mnie to przegięcie :roll:

Dobry lek też Solian, ale niestety nie wytrzymałem niepokoju po nim, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak benzodiazepiny, którymi można zwalczać niepokój po neuroleptykach przez kilka pierwszych tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmwfan, a masz schizofrenie lub paranoje? jak nie masz to będziesz słono bulił.

O, właśnie zauważyłem, że droga ta olanzapina, ponad 100 zł, no cóż trzeba będzie się zastanowić nad innym lekiem, albo podwyższyć dawkę rispoleptu.

Ranofren jest tani. Zapłaciłam jakieś 20 złotych za niego. Bez zniżki.

http://www.doz.pl/apteka/p56629-Ranofren_5_mg_tabletki_28_szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmwfan, doz wskazuje,że jakiś jeden z zamienników kosztuje 187 zł to juz prawie do 200zł za jedno opakowanie. Jak dla mnie to przegięcie :roll:

 

Nie pchaj sie w to gówno, przytyjesz i spuchniesz cala, co chwile bedziesz zrec jak swinka pegi, cukrzyca mozliwa, zamulenie od rana do wieczora, niemoznsoc podniesienie sie rano a natrectwa jak byly tak pozostane ten lek to gówno, chcesz wyleczy natrectwa uderz w paroksetyna dawki 40-60mg albo kose nie z tej ziemi klomipramine, jeszcze nie slyszalem, by komus nie pomogla na ta dolegliwosc, to jest bardzo potenzy lek, lepszy niz te wszystkie esseraj razem wziete, fakt ze jest stary i mozesz miec silne uboki na poczatku, ale dla efektu sadze, ze warto, no chyba, ze juz próbowas tych leków, z lzejszych neurolepów polecam perazyna i kwetiapine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×