Skocz do zawartości
Nerwica.com

OLANZAPINA (Anzorin, Egolanza, Olanzapina Mylan/ STADA/ Apoex/ Bluefish/ Lekam/ +pharma, Olanzaran, Olanzin, Olazax, Olazax Disperzi, Olpinat, Olzapin, Ranofren, Zalasta, Zolafren, Zolafren-Swift, Zolaxa, Zolaxa Rapid, Zopridoxin)


Wera

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      13
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Witam olanzapine dostałem na noc w dawce 5mg na natrętne myśli i problemy z zasypieniem biorę ją od trzech tygodni czy waszym zdaniem to bezpieczny lek i czy będą jakieś problemy z odstawieniem czy poza tyciem powoduje jakieś skutki uboczne niewiem czy nie poprosić lekarza o zmiane leku bardzo boje się neuroleptyków????????

 

-- 10 kwi 2016, 11:34 --

 

Witam olanzapine dostałem na noc w dawce 5mg na natrętne myśli i problemy z zasypieniem biorę ją od trzech tygodni czy waszym zdaniem to bezpieczny lek i czy będą jakieś problemy z odstawieniem czy poza tyciem powoduje jakieś skutki uboczne niewiem czy nie poprosić lekarza o zmiane leku bardzo boje się neuroleptyków????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też go biorę już osiem miesięcy.Wcześniej tzn. parę lat temu też go brałem i powiem,że z odstawieniem nie miałem żadnych kłopotów po prostu odstawienie nie było odczuwalne a co do leku to silny lek ma jakieś tam skutki uboczne ale ja mało ich doświadczyłem przeważnie to senność,duże tycie ale i bezsenność też morze powodować.Jak masz brać 1,5 miesiąca to powinno być :smile: ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doświadczyliście spadku LIBIDO na olanzapinie? Jeśli tak, to ile trwało zanim choć trochę wróciło?

 

Moje libido nie chce wrócić i nie wiem dlaczego, bo brałem mix leków.

Czy przez olanzapinę, lamotryginę które nadal biorę, czy Brintellix, który odstawiłem już miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie, czy ktoś brał olanzapinę i lit, w niskich dawkach? Czy jest możliwa interakcja między litem a olanzapiną? Z góry dzięki za odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam po oli ani zwarzywienia, jak to określiłeś, ani nie śpię całymi dniami. Fakt, sporo przytyłam, ale przeszłam na dietę i nawet dosyć szybko chudnę, biorąc cały czas olę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jednak do 10mg oli.Natręctwa zaczęły wracać,a rispolept mi nasila depresje.Te tycie jest najgorsze trza będzie na jakąś diete przejść. :P

Wolę już tyć niż brać rispolept i chodzić jak naćpany i do tego rzygać - brałem ten badziew przez tydzień i też nasila depresję poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raichu, Nom.zdecydowanie ola jest lepsza od rispoleptu.Rispolept bardzo mocno wyłącza emocje,jest totalna pustka w głowie.Ale kurewsko depreche nasila,nawet małe dawki dają taki efekt.

A ile bierzesz olanzapiny? Ja biorę 10mg i taka dawka mi styka na natręctwa.

Ja też 10mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Aktualizacja mojego stanu: LIBIDO wróciło :D . Ale dopiero po ok. 10 tyg. od odstawienia poniższych.

Nie wiem co spowodowało tak straszne jego zablokowanie, ale – jak już pisałem – musiało to być coś z tej trójcy albo jej mieszanka: brintellix, olanzapina, lamotrygina.

Także jakby ktoś miał podobnie i się zamartwiał tak jak ja, niech mój przypadek doda mu otuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×