METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez jetodik 07 maja 2014, 16:47
Kalebx, JHW 307 to był chyba ten upierdalacz obecny w wielu dawnych dopalaczach i ani myślałem się za to brać.
ja szukam lightów...a te różne kompozycje roślinne z elementow typu dagga, próbowałeś?

-- 07 maja 2014, 15:49 --

Kalebx3,
Jetodik , mówie poważnie , chcesz to Ci przyslę 2 gramy MXE co mi zostały , to sobie wypróbujesz i wtedy już na wieki wieków amen wyleczysz się z chęci wypróbowania badziewiastego MXE . Będziesz Bogu przysięgał na kolanach ( jak ja ) ,że już nigdy więcej tego syfu nie tkniesz . Jedno słowo i masz ;) , chociaż jak wykorkujesz to nie chciałbym miec Ciebie na sumieniu .


nie ja tego nie chce wcale, dzięki za przestrogę ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8162
Dołączył(a)
27 sie 2013, 21:06

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Nihil6 07 maja 2014, 17:28
fabianejro napisał(a):Z tego samego źrodła i mam takie same objawy. 4 dzień czuje się jak gówno. Po ilu Ci przeszło???

Tydzień "umierania" w męczarniach + tydzień ch*jowego samopoczucia + ... - tak naprawdę nie jestem w stanie stwierdzić, czy owe trfene MXE nie wywołało/wywoła u mnie jakichś trwałych deficytów poznawczo-zdrowotnych - być może wyjdą dopiero po czasie ... Ch*j wie na ile to gówno było neurotoksyczne, hepatotoksyczne ... itd. :P Talże suplementacja minerałami, witaminami, w tym antyoksydantami obowiązkowo !!!

Nie wiem, masz ubezpieczenie - wykuriwaj na jakąś chelację do szpitala. Najzwyżej wezmą Cię za paranoika/hipochondryka ... ;)

Kalebx3 napisał(a):Jednak jak znam życie zaraz się zwiną ( dzięki rozpowszechnieniu niepochlebnych opinii o nich ) i za chwilę może dwie pojawią się hucznie pod inną nazwą z super promocjami ,,, a debile znów będę kupować i się truć .

Wiesz, ja myślałem, że zamawiam u jakby nie było sprawdzonego, z wieloletnim doświadczeniem na rynku RC vendora, a tu ch*j ... :P Jakieś 2 lata i rok wcześniej, gdy zamawiałem z tej stronki MXE, zawsze dostawałem towar "prima sort". Chociaż jak już "po fakcie" czytałem o niej na hajpie, to chyba w międzyczasie właściciel owej witryny się zmienił ... :P

zaqzax-3 napisał(a):Pamiętajcie że nie jesteście w stanie odmierzyć idealnie dawki, wątpię by ktoś z Was dokładnie ważył dawkę.

Wiadomo, że bez wagi z dokładnością 0,001g lub zrobieniu roztworu i zapodawaniu w ml, nie wyliczymy dawki co do mg. No ale na wadze 0,01 g bez większych problemów odmierzysz z dokładnością do tych plus/minus 5 mg ;) A nawet "na oko", dzieląc na kreseczki, raczej większego błędu niż +/- 10 mg się nie zrobi :P

Chociaż "gimbus potrafi", więc warto przestrzec, coby komuś nie zechciało się dawkować na ten przysłowiowy "pośliniony palec" - na hajpie zdarzały się i takie przypadki :D

P.S. No i masz rację, tak jak wczesniej wspominałem, jeżeli już koniecznie chcemy bawić się w dysocjanty, również radzę zacząć od aptecznego, farmaceutycznej czystości DXMu ;)
"Volenti non fit iniuria."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1134
Dołączył(a)
02 lut 2014, 13:45

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

przez fabianejro 07 maja 2014, 18:45
Kalebx3 napisał(a):
Z tego samego źrodła i mam takie same objawy. 4 dzień czuje się jak gówno. Po ilu Ci przeszło???

Jesteś Tutaj kolejnym , trzecim nieszczęsnikiem ( ja tez , ale z RC-Chemicals - psy je-bane !), któremu to zaqnieczyszczone gówno TYLKO zaszkodziło i którym mocno się podtrułeś . Ja wracałem do pełnej formy miesiąc . Jeszcze po 2 tygodniach łapały mnie ataki paniki , a przez cały dzień silny lęk . Forma fizyczna także jak najbardziej w dużym dołku . Normalnie te psy ( którzy to sprzedają ) powinni zdychać w największych bólach , a ich marne sklepy powinni spalić w najgorszym Ogniu piekielnym!!! . Jednak jak znam życie zaraz się zwiną ( dzięki rozpowszechnieniu niepochlebnych opinii o nich ) i za chwilę może dwie pojawią się hucznie pod inną nazwą z super promocjami ,,, a debile znów będę kupować i się truć . Wiesz jeszcze co , tak sie poważnie zastanawiam , ilu ludzi ( ze słabszym sercem ) wziąwszy większa dawkę tej trutki na szczury ,zeszło z tego świata . Nie mówie tego dla jaj , ani ,żeby kogo przestraszyć . Sam miałem takie akcje sercowe po tym ,że naprawdę bałem się ,że mnie wywiozą , a i jeszcze tydzień po serce dawało mi do wiwatu nie ostro . Ale ja ogólnie mam serce zdrowe ,,, więc co z tymi , którzy na nie niedomagali , a chcieli się wy-lu-zo-wać "legendarnym "MXE ?
Trzymaj się Brachu , pewnie z tydzień i Ci przejdzie , ale mniej ta nauczkę ciągle w pamięci ,żebyś następnym razem nie przejechał się bezpowrotnie. Ja już zrezygnowałem z testów z ala -lekami z RC . Na bardzo długo!

O kuuuurwa, ale mnie uspokoiłeś, bo już mam takie lęki, że to gówno nigdy nie minie... Czuję się strasznie... Mam problemy z koncentracją, pamięcią,b.wysokie ciśnienie...Wszystko mnie boli, nie potrafię się wysłowić. Najgorsze jest to, że pracuję umysłowo - przez to jebane świństwo moja praca jest kompletnie bez produktywna.

Po ilu dokładnie dniach Wam przeszło? Ja MXE wziąłem w sobotę wieczorem, w niedziele po południu zacząłem się jakoś słabo czuć. W poniedziałek rano była już masakra. Dziś jest czwartek i cały czas jest tak samo.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
07 maja 2014, 11:11

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 Gorliwy 08 maja 2014, 12:00
a te różne kompozycje roślinne z elementow typu dagga, próbowałeś?

Jetodik tego nie próbowałem i nie sprobóję . To jakies środki dla niemowlaków , a nie dla Typa co 23 lata jest już "obyty " z trawą ,,, i tona leków psychiatrycznych ;)
Po ilu dokładnie dniach Wam przeszło? Ja MXE wziąłem w sobotę wieczorem, w niedziele po południu zacząłem się jakoś słabo czuć. W poniedziałek rano była już masakra. Dziś jest czwartek i cały czas jest tak samo.


Mnie trzymało silnie około 2 tygodnii. Pierwszy tydzień prawie caly przespałem ( ażeby tylko uciec od swojej wewnętrznej wydymanej rzeczywistości ) na wszelkich zamulaczach , jakie w domu na szczęście posiadałem. Drugi tydzień bylo już lepiej przez dwa dni , ale jak mnie w trzeci ( i następne ) dni ni z tego ni z owego pierdo-lnał atak paniki i takie samopoczucie ( jak na zjeżdzie po kiepskiej amfetaminie ) wiedziałem już ,że nie ma żartów , a tak się wystraszyłem ,że bensosy szły pełna garścią . Do tego ten lęk ( jak u Ciebie ) ,że to już nigdy nie przejdzie ,że do końca życia będę musiał się ujebywać zatakami paniki , aż w końcu nie wytrzymam i skończy się na linie . Jak na złość w tym wszystkim zero jakiś mechanizmów obronnych ( które zazwyczaj u mnie działały ) ,że to tylko epizod z którym po jakimś czasie leczenia u mnie minie i więcej się nie pojawi .Słowem lęk , a jeszcze gorsza obawa przed tym lękiem , wyczekiwanie , kiedy znowu mnie pierdo=lnie z całą siłą swego zła . Gdyby nie Paroksetyna , clony , alprazolam , spamilan i jeszcze kilka leków nie wiem jakbym skończył , najpewniej w szpitalu psychiatrycznym . Gdybym pracował ( na 100% owa pracę bym stracił ) . Dziś już doszedłem do siebie , jadę na zwiększonych dawkach Paroksetyny , w porównaniu z tym co bylo jest świetnie , albo i lepiej niż świetnie . Troche jeszcze pamięć i koncentracja mi szwankuje , ale i to wróci z czasem do normy , szczególnie ,że dzis po 3 tygodniowej przerwie znów włączyłem metylo .
Bardzo Ci współczuję ( bo wiem jak podle się czujesz ). Najlepiej na ten czas jakbyś pojechał do szpitala na detox i wypłukali z Ciebie kroplówkami to ścierwo . U mnie to jeszcze po 2 tygodniach język miałem obłożony syfem , a tak w ogóle to nie jadłem nic ( tylko piłem ) przez 5 dni .
Powiedz mi wspomagasz się jakimiś środkami uspokajającymi ? Jak u Ciebie z apetytem i snem .
Wierzę ,że dasz radę , ale swoje musisz odpierdzieć ,,, do tych dwóch tygodni nie będzie lekko .
Tymczasem kup sobie jakieś dobre witaminy , minerały , magnezy i całą resztę, dużo witaminy C ( nawet do 3-5 gramów dziennie )- ( jak radzi Nihil) i jakoś przeżyjesz . Z czasem będzie lepiej , choc mogą zdarzac się okresowo kryzysy ,,,ALE WYJDZIESZ Z TEGO.
Zastanawiam się ilu ludzi ( oprócz nas tutaj ) tak samo cierpi po tym gównie ?
Pozdro.
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10345
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez devnull 08 maja 2014, 16:49
widzę, że się robi tutaj drugi Hyperreal, tyle że trochę po Bożemu :D
jak trwoga to do Boga, uwierzcie mi, że jak wyjdziecie na prostą,
to prędzej czy później (2-4 lata), ponownie was skuszą jakieś
środki, które Wam finalnie zaszkodzą, bo macie nutę ryzykantów,
a to jest wpisane w osobowość.
nie raz byłem hospitalizowany w wyniku zabójczej dawki dragów,
i początkowo można się wyrzekać, drwić z innych ćpunów,
żeby się ogarnęli, prawić innym kazania, a potem samemu na
nowo się wjebać.
robicie sobie wzajemne kazania, by wyprać swoje sumienie
a to mnie niesamowicie bawi :D

jesteśmy narkomanami i tyle w temacie, ten kto pierwszy temu
zaprzeczy ten jest najbardziej zakłamany, przerabiam ten temat
od 15 lat i znam na pamięć wszystkie mechanizmy myślenia
osoby która już zainicjowała mechanizmy ucieczki w substancje
psychoaktywne, mówicie joint tylko raz w tygodniu, tyle że
po jakimś czasie poprzeczka idzie w górę czy tego się
chce czy nie chce.

wiecie na czym najbardziej zależy ćpunowi który próbuje rzucić dragi ?
na tym by inni też to zrobili, żeby cały świat uzdrowić z tego.
wejdzcie na Hyperreal i spróbujcie tam ludzi "nawracać",
zobaczycie jak bardzo się ośmieszycie, to jest smutne, wiem.
"pies ogrodnika MODE ON"
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Avatar użytkownika
Offline
Posty
1226
Dołączył(a)
20 kwi 2012, 00:52
Lokalizacja
centrum EU

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 Gorliwy 09 maja 2014, 17:00
wiecie na czym najbardziej zależy ćpunowi który próbuje rzucić dragi ?
na tym by inni też to zrobili, żeby cały świat uzdrowić z tego.

i tu sie mylisz . Mi jako ćpunowi wcale na tym nie zależy ,,, i w dupie to mam , co Kowalski dzisiaj będzie przyprawiał . Patrzę na siebie ,żeby nie upaść , pilnuję się jako tako . W sumie to trawa mi starcza ,,, ale ta narkonańska ciekawość i chciwość lepszych "bytów".
--- Co do pozostałych kwestii masz rację . ;)
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10345
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Marek1977 09 maja 2014, 18:19
Wszyscy mamy coś z ćpunów,lubimy dopamine jedni mniej inni bardziej ,jedni mają deficyt układu nagrody i ćpają by wyrównać homeostaze mózgu inni tego deficytu nie maja i wcale nie znaczy że są z tego tytułu lepsi.
Conscientia est, necesse est
Avatar użytkownika
Offline
Posty
654
Dołączył(a)
04 sty 2013, 11:42

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez jetodik 10 maja 2014, 13:31
Kalebx3,
W sumie to trawa mi starcza ,,, ale ta narkonańska ciekawość i chciwość lepszych "bytów".


mnie tam po tym jak sie przekonalem, ze wszystkie te mistycznie wrazenia, choc co prawda, ciekawe, ani jote nie zblizacja czlowieka do w kierunku prawdy, przestałem chcieć takich wrażeń, lać to, matematyka kiełbasy, wykłady feynamana... to jest prawdziwy odlot, a jakimś ksetaminowym, czy aco4detowym odlotem co najwyżej można się zachwycić gotowa wiedza, jaką tegie głowy dały na tacce i chocby kto wzial sie napchal niewiadomo czego otwartych dzrzwi nie otworzy co dopiero mowic o odkryciach ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8162
Dołączył(a)
27 sie 2013, 21:06

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

przez depresja24h 15 cze 2014, 21:31
A ja to się z choinki urwałam

A po co wy to bierzecie? Mając świadomość, że pakujecie się w syf. Nie szkoda Wam mózgów, przecież nie wiecie co do końca te substancje robią Wam z mózgiem.
Offline
Posty
411
Dołączył(a)
22 maja 2014, 22:24

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

przez fabianejro 05 wrz 2014, 16:39
Kalebx3 napisał(a):
a te różne kompozycje roślinne z elementow typu dagga, próbowałeś?

Jetodik tego nie próbowałem i nie sprobóję . To jakies środki dla niemowlaków , a nie dla Typa co 23 lata jest już "obyty " z trawą ,,, i tona leków psychiatrycznych ;)
Po ilu dokładnie dniach Wam przeszło? Ja MXE wziąłem w sobotę wieczorem, w niedziele po południu zacząłem się jakoś słabo czuć. W poniedziałek rano była już masakra. Dziś jest czwartek i cały czas jest tak samo.


Mnie trzymało silnie około 2 tygodnii. Pierwszy tydzień prawie caly przespałem ( ażeby tylko uciec od swojej wewnętrznej wydymanej rzeczywistości ) na wszelkich zamulaczach , jakie w domu na szczęście posiadałem. Drugi tydzień bylo już lepiej przez dwa dni , ale jak mnie w trzeci ( i następne ) dni ni z tego ni z owego pierdo-lnał atak paniki i takie samopoczucie ( jak na zjeżdzie po kiepskiej amfetaminie ) wiedziałem już ,że nie ma żartów , a tak się wystraszyłem ,że bensosy szły pełna garścią . Do tego ten lęk ( jak u Ciebie ) ,że to już nigdy nie przejdzie ,że do końca życia będę musiał się ujebywać zatakami paniki , aż w końcu nie wytrzymam i skończy się na linie . Jak na złość w tym wszystkim zero jakiś mechanizmów obronnych ( które zazwyczaj u mnie działały ) ,że to tylko epizod z którym po jakimś czasie leczenia u mnie minie i więcej się nie pojawi .Słowem lęk , a jeszcze gorsza obawa przed tym lękiem , wyczekiwanie , kiedy znowu mnie pierdo=lnie z całą siłą swego zła . Gdyby nie Paroksetyna , clony , alprazolam , spamilan i jeszcze kilka leków nie wiem jakbym skończył , najpewniej w szpitalu psychiatrycznym . Gdybym pracował ( na 100% owa pracę bym stracił ) . Dziś już doszedłem do siebie , jadę na zwiększonych dawkach Paroksetyny , w porównaniu z tym co bylo jest świetnie , albo i lepiej niż świetnie . Troche jeszcze pamięć i koncentracja mi szwankuje , ale i to wróci z czasem do normy , szczególnie ,że dzis po 3 tygodniowej przerwie znów włączyłem metylo .
Bardzo Ci współczuję ( bo wiem jak podle się czujesz ). Najlepiej na ten czas jakbyś pojechał do szpitala na detox i wypłukali z Ciebie kroplówkami to ścierwo . U mnie to jeszcze po 2 tygodniach język miałem obłożony syfem , a tak w ogóle to nie jadłem nic ( tylko piłem ) przez 5 dni .
Powiedz mi wspomagasz się jakimiś środkami uspokajającymi ? Jak u Ciebie z apetytem i snem .
Wierzę ,że dasz radę , ale swoje musisz odpierdzieć ,,, do tych dwóch tygodni nie będzie lekko .
Tymczasem kup sobie jakieś dobre witaminy , minerały , magnezy i całą resztę, dużo witaminy C ( nawet do 3-5 gramów dziennie )- ( jak radzi Nihil) i jakoś przeżyjesz . Z czasem będzie lepiej , choc mogą zdarzac się okresowo kryzysy ,,,ALE WYJDZIESZ Z TEGO.
Zastanawiam się ilu ludzi ( oprócz nas tutaj ) tak samo cierpi po tym gównie ?
Pozdro.

Siemasz

Wielkie dzięki za słowa otuchy. Nie zaglądałem na forum, bo to ogólnie nie moje klimaty, rzucałem hasłami "mxe, zatrucie" w google i znalazłen ten temat. Ostatecznie żadnych witamin nie brałem, nie poszedłem do szpitala, wszystko przeleżałem w domu. Minęło po około 1,5 tygodnia, przez kolejne 2-3 tyg dochodziłem do pełnej sprawności umysłowej. Jak pomyślę o tym, jak byłem struty, to nie mogę uwierzyć że potrafiłem mimo wszystko chodzić do pracy i udawać "normalnego". Spierdoliłem kilka rzeczy w robocie, ale na szczęście wszystko udało się naprawić. Z apetytem było chujowo - nie czułem go w ogóle. Sen był bardzo nieregularny. Wracałem z pracy i szedłem do łóżka, drzemka 2-3h, po przebudzeniu czułem się jak warzywo. Kompletna pustka, brak jakichkolwiek emocji, uczuć. Nie brałem żadnych uspokajaczy, ewentualnie 1-3 piwka. W nocy sypiałem po 8-10h, budziłem się dalej jako warzywo z rozpierdalającym bólem głowy.

Mega się cieszę, że przeszło. Po 3 miesiącach od tej akcji nie zaobserwowałem u siebie żadnych trwałych uszczerbków.

NIGDY /cenzura/ WIĘCEJ MXE, nawet się cieszę ze delegalizują ten szit bo by mnie pewnie kusiło :)

trzymajcie się, dzięki raz jeszcze, pozdro
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
07 maja 2014, 11:11

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 Gorliwy 05 wrz 2014, 16:57
trzymajcie się, dzięki raz jeszcze, pozdro-trzymaj się ;)
dobrze , że Ci już przeszło i doszedles do formy .
ja też się na tyle przestraszyłem ,że ku-wa nie będę ryzykował drugi raz by zostać debilem po tym syfie skur-wia-łym.
Pozdrawiam.
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10345
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Psychoanalepsja_SS 22 wrz 2014, 11:28
Nie wygląda 'krzykliwie' (jak vendorzy o wymownych nazwach 'Dopalacze' 'Mefedron' 'Kolekcjonerzy"), ale są bardziej zaufani. Niemniej uważam, że forum to nie miejsce na dyskusję o źródłach RC.


Co do samego potencjału terapeutycznego MXE - wyczuwam potencjał terapeutyczny przy problemach w związkach. Zwiększyły się u mnie uczucia względem mojej partnerki, czuję większą bliskość. Kumpel kiedyś uzyskał (krótkotrwałą co prawda i to nie MXE, ale inny dysocjant) normalizację stosunków ze swoją dziewczyną po wspólnym zażyciu dekstrometorfanu.
Posty
1488
Dołączył(a)
16 mar 2014, 19:38
Lokalizacja
Warszawa

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

przez torres 22 wrz 2014, 20:12
Ja potrzebuję pozbycia się potrzeb seksualnych czyli odwrotnie :P
Offline
Posty
643
Dołączył(a)
20 sie 2013, 19:21

METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Avatar użytkownika
przez Psychoanalepsja_SS 23 wrz 2014, 10:15
torres napisał(a):Ja potrzebuję pozbycia się potrzeb seksualnych czyli odwrotnie :P

To se utnij :P. Nie mówię o potrzebach seksualnych, a o uczuciu miłości. Samo libido mi nie wzrosło.
Posty
1488
Dołączył(a)
16 mar 2014, 19:38
Lokalizacja
Warszawa

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Przeskocz do